dnes
Čtvrtek - jasno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Pražská politika

Praha 12 si schválila rozpočet na letošní rok

Na dnešním řádném zasedání Zastupitelstva městské části Praha 12 bylo schváleno usnesení návrhu rozpočtu na letošní rok. 

Rozpočet se tak podařilo schválit až na opakovaný pokus. Na konci března se v dvanácté městské části rozpadla radniční koalice, jedním z důvodů bylo, že Změna pro Prahu 12 nepodpořila ne jednání zastupitelstva návrh rozpočtu, a to i přes fakt, že proběhlo dohadovací a smírčí jednání, na němž byl hledán kompromis.

Hlavní prioritou vedení Prahy 12 je ve schváleném dokumentu oblast školství. Počítá se s dokončením již zahájené výstavby nové mateřské školky a několika rekonstrukcí vybavení ve školách, ale také s nemalými finančními prostředky na projekt k plánovaným investicím do škol v budoucích letech, a to v celkovém objemu téměř 80 milionů korun.

„Snahou současného vedení radnice je též vybudování úplně nové školy pro děti v Komořanech, samozřejmě za spolupráce a finanční podpory hlavního města,“ uvedla „dvanáctka“ v tiskové zprávě.


Praha 3: Nemůžete se za závažných důvodů dostavit k volbám?

12. ledna 2018 v 09:14

Volič může požádat ze závažných důvodů obecní úřad a ve dnech voleb okrskovou volební komisi o to, aby mohl hlasovat mimo volební místnost, a to pouze v územním obvodu volebního okrsku, pro který byla okrsková volební komise zřízena.

Další články
Nahoru