Dnes Sobota - obcasny-dest 17°C
Zítra Neděle - prehanky-dest 20°C
Sobota 18. 5. 2024
Svátek má Nataša
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Praha 12 opraví ulice a chodníky ve své správě
Úprav se dočká i modřanská ulice Emlerova. Foto: Jiří Sedláček / Wikimedia Commons - CC BY-SA 4.0

Praha 12 opraví ulice a chodníky ve své správě

V průběhu letošního roku se Praha 12 chystá rekonstruovat několik komunikací, které má ve své správě. Server Pražský patriot o tom informovala místostarostka městské části Lenka Vedralová (ANO). 

Výměna povrchů se týká modřanských ulic Šumavského, Andělova, Emlerova a K otočce. Opravy se dočká také krátká ulice Pod Březinou na Točné. 

„Jedná se o výměnu povrchů ve vilových zástavbách. Položíme na vozovky nový asfalt a na chodníky zámkovou dlažbu. Když se musí chodník kvůli inženýrským sítím rozkopat, u dlažby se to dělá lépe,“ vysvětlila Vedralová.


Autor: puc

Praha 4 hledá členy do komise pro Eurovolby

Včera ve 14:47

Praha 4 uvítá na doplnění komisí pro Eurovolby 2024 nové zájemce o členství. Vhodné je i pro studenty 18+ a zdatnější seniory. Bydliště na Praze 4 není podmínkou.

Praha 13: Pomozte zajistit hladký průběh voleb

Včera v 10:46

Ve dnech 7. a 8. června proběhnou volby do Evropského parlamentu. Volební komise, které zajišťují průběh hlasování a následné sčítání hlasů, nejsou dosud plně obsazeny.

Hasiči zasahovali u převráceného návěsu

16. května 2024 ve 21:55

Ve čtvrtek 16. května od 18:45 hodin zasahovali hasiči ze dvou stanic v ulici Českobrodská v Praze 10. Převrátil se tam plně naložený návěs. Hasiči museli vyložit náklad před jeho vyproštěním.

Poslední rozloučení s Harapesem bude v Národním divadle

16. května 2024 v 18:25

Poslední rozloučení s tanečníkem a hercem Vlastimilem Harapesem, který zemřel ve středu ve věku 77 let, se uskuteční 27. května v poledne v Národním divadle (ND). Informoval o tom mluvčí ND Tomáš Staněk. Harapes, který byl dlouholetým baletním sólistou Národního divadla a později baletní soubor...

Nadační fond Dvojka srdcem opět nabízí příspěvek dětem na letní tábory

16. května 2024 v 07:19

S blížícím se obdobím letních prázdnin přichází Nadační fond Dvojka srdcem s nabídkou pomoci pro rodiny s dětmi, které si nemohou dovolit poslat děti na tábory.

Další články
Nahoru