dnes
Čtvrtek - oblacno
5°C
zítra
Pátek - zatazeno
6°C
pozítří
Sobota - skorojasno
8°C
Pražská doprava

Praha 12: Nejen silnice se mohou těšit na zimní údržbu

Dvě firmy uspěly se svými nabídkami k veřejné zakázce malého rozsahu a budou od poloviny prosince zajišťovat zimní údržbu vybraných pěších komunikací ve správě Prahy 12. Jde o společnost VRKOSLAV se sídlem v Lešanech a společnost TÚZ, sídlící v Pitkovicích.

Rozhodnutí komise schválila Rada městské části Praha 12 na svém 151. řádném jednání 11. prosince.

Pěší komunikace se dělí na jednotlivé lokality. Jedna z nich je například ohraničená ulicemi Zárubova, Seidlova a Soukupova, jiná ulicemi Mariánská, Novodvorská, Durychova a U Kamýku a v dalším případě jde o lokalitu vymezenou ulicemi Rakovského, Poljanovova, Generála Šišky, Vazovova a Levského.


Praha 6: Buzulucká bude uzavřena

Včera v 11:28

Z důvodu opravy povrchu komunikace bude v termínu od 26. března do 29. dubna uzavřena Buzulucká ulice v úseku Vítězné náměstí – Kafkova.

Ulice Na Hroudě projde opravou

19. března 2018 v 19:10

Technická správa komunikací zahájí 20. března rekonstrukci ulice Na Hroudě v Praze 10, mezi ulicemi Průběžná a U Hráze. Kompletní oprava komunikace, včetně odvodňovacího zařízení, je plánována do 30. dubna letošního roku. 

Provoz na Pražském okruhu komplikuje havárie cisterny

16. března 2018 v 11:03

Provoz na 18. kilometru Pražského okruhu ve směru k letišti komplikuje havárie cisterny, která převážela motorový olej. Průjezdnost komunikace je omezena, přesný rozsah omezení ale zatím není znám. Nikdo nebyl zraněn. ČTK to řekl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Další články
Nahoru