Dnes Čtvrtek - polojasno 3°C
Zítra Pátek - prehanky-snih 7°C
Čtvrtek 21. 1. 2021
Svátek má Běla
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Politika

Praha 12 chce letos dokončit novou školku Mydlinky

Prioritou dvanácté městské části pro letošní rok je dokončení stavby nové radnice. „Dále bychom v tomto roce chtěli začít se stavbou nové čtyřtřídní mateřské školy Mydlinky a dokončit ji v příštím roce,“ uvedl místostarosta Prahy 12 Jiří Fremr (ODS).

„Máme ale naplánováno a připraveno řadu dalších akcí. Jejich realizace však závisí na poskytnutí dotací nebo možnosti ponechat si dříve získané finanční prostředky od hlavního města i pro letošní rok,“ sdělil místostarosta.

Zmíněné akce jsou zahrnuty v návrhu rozpočtu městské části pro letošní rok, který bude projednávat zastupitelstvo městské části na začátku února.

Pro dokončení radnice je v návrhu vyčleněno 194 milionů korun, pro stavbu MŠ Mydlinky 93 milionů. Vždy počítáme s podporou hlavního města nebo využitím některého z dotačních programů.


Musí prý chránit vládu před mou klávesnicí. Tak tímto mi Zeman polichotil

26. prosince 2020 v 11:11

„Lichotí mi, když si Miloš Zeman myslí, že vláda potřebuje jeho ochranu před mou klávesnicí. A dokonce to má potřebu říct ve vánočním poselství. Smyslem novinařiny je, aby mocní byli pod kontrolou. Slibuji prezidentovi i vládě, že Respekt bude tuto službu poskytovat...

Poslední letošní jednání pražských zastupitelů lze sledovat online

16. prosince 2020 ve 22:23

Nadcházející 22. zasedání Zastupitelstva hl. m Prahy ve čtvrtek 17. prosince se uskuteční opět v upraveném režimu, aby byla dodržena aktuální mimořádná opatření. Zasedání se koná ve Velkém jednacím sále v budově Nové radnice na Mariánském náměstí, začíná v 8:30 hodin a je veřejné. Magistrát...

Další články
Nahoru