Dnes Čtvrtek - obcasny-dest 7°C
Zítra Pátek - skorojasno 2°C
Čtvrtek 2. 12. 2021
Svátek má Blanka
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Pražský život

Praha 11 zve na Street festival

5. 6. 2021
Praha 11,
V sobotu 12. června proběhne 5. ročník Street festivalu. Festival se bude konat v novém volnočasovém areálu Kupeckého (VAK) u Modré školy.

Čeká vás přehlídka a soutěže ve street a break dance. Hlavní taneční část se bude skládat z battlů, kdy tanečníci improvizují na právě puštěný originální hudební mix.

Živě budou hrát DJ Jasty a Duckin Track. Na závěr tanečních soubojů vystoupí hudebník a rapper Blackfish. Po celou dobu konání festivalu bude k dispozici nový pumptrack a U-rampa včetně workshopu s instruktorem.

Součástí doprovodného programu bude navíc workshop v parkouru s profesionálními instruktory. Festival se koná pod záštitou MČ Praha 11 a vstup je zdarma. Více zde: www.streetfestival.cz


Autor: TZ, red

Nadační fond Dvojka srdcem pomáhá s energiemi lidem ve finanční tísni

Včera ve 22:19

Invalidní důchodkyni, která se kvůli novým zvýšeným zálohám na energie ocitla náhle v nouzi, pomohl Nadační fond Dvojka srdcem s jejich uhrazením. Praha 2 o tom informovala v tiskové zprávě.

Začátkem prosince nepoteče voda v těchto městských částech

29. listopadu 2021 v 10:46

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na začátek prosince. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Praha 6 na jaře a v létě rozkvete, radnice připravuje nové záhony

28. listopadu 2021 v 09:58

V Praze 6 na jaře rozkvetou nové záhony. Jejich přípravu v listopadu zahájil odbor životního prostředí radnice. Přibudou záhony trvalek, letniček i nové květnaté pásy.

Praha 12 zve na Příběhy našich sousedů

26. listopadu 2021 ve 12:05

Prezentace projektu Příběhy našich sousedů se koná v pondělí 29. listopadu od 17 hodin v Modřanském biografu.

Praha 11 instalovala kontejnery na sběr použitých olejů a tuků

26. listopadu 2021 v 07:17

Na Jižním Městě jsou nové kontejnery na sběr použitých jedlých olejů a tuků. Dosud je bylo možné zdarma odevzdávat ve sběrném dvoře v Bartůňkově ulici.

Další články
Nahoru