dnes
Neděle - jasno
16°C
zítra
Pondělí - zatazeno
13°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Pražská kulturaPražský život

Praha 11 zve na Live Stream s Jaroslavem Svěceným

Zítra měl Chodovskou tvrzí znít zvuk houslí Jaroslava Svěceného v plánovaném koncertu Svěcení jara. Hudební oslavu jara zrealizovat nelze, proto se radnice Prahy 11 rozhodla setkání s houslovým virtuosem zprostředkovat v živém přenosu přímo z Chodovské tvrze. Jaroslav Svěcený živě bude v úterý 21. dubna od 19 hodin připraven odpovídat na dotazy a housle bude mít s sebou.

Své dotazy posílejte předem nebo během streamu přímo pod příspěvek. Stream najdete na Facebookové stránce Tóny Chodovské tvrze.

„Live stream s Jaroslavem Svěceným je jedním z důkazů, že kultura v Praze 11 stále žije. Děkuji tímto kolegům z KJM za organizaci tohoto koncertu. Zároveň žádám všechny příznivce kultury, aby si zakoupili virtuální vstupenku na tento koncert,“ řekl radní pro sport, kulturu a volný čas Jan Stárek.

Přenos je zdarma a můžete si zakoupit virtuální vstupenku v hodnotě 100, 200, nebo 500 korun. Vy si tímto příspěvkem „předplatíte“ některý z koncertů v rámci festivalu Tóny Chodovské tvrze, kde vám potom zaplacenou částku odečtou ze vstupného.


Praha 1 zve na online koncerty

Včera ve 21:51

Praha 1 a Malostranská beseda nabídnou fanouškům živé muziky sérii online koncertů, které budou z Malostranské besedy živě přenášeny.

V Livornské ulici musel být pokácen strom

Včera ve 21:32

Při opravách chodníku v Livornské ulici došlo k poškození stromu. Kořen stromu byl narušen, když bagr vyzvedával obrubník a ten musel být pokácen.

Trhy v Praze 13 i v listopadu

23. října 2020 v 15:30

Trhy, které probíhají každé pondělí od 8 do 18 hodin na Slunečním náměstí v Nových Butovicích, se blíží k zimní přestávce.

Praha 8 letos rozsvítí pět vánočních stromů

23. října 2020 v 09:04

Na slavnostní rozsvěcení vánočních stromů zve Praha 8 koncem listopadu. První ze stromků se rozsvítí na Karlínském náměstí 23. listopadu.

Praha 2 pokračuje v bezpečnostních opatřeních. Dočasně mění úřední hodiny

23. října 2020 v 08:23

Praha 2 upravila provoz i návštěvní hodiny úřadu pro veřejnost a zároveň zohlednila skutečnost, že na středu 28. října připadá státní svátek. Občanům tento den nově úředníci vynahradí o den později – ve čtvrtek 29. října, kdy budou jednotlivé agendy vyřizovat v celodenním režimu od 07:30 do...

Praha 5 prodloužila projekt Splněná přání do školních lavic

22. října 2020 v 16:39

Odrostly vám děti a máte doma oblečení, které můžete darovat? Zapojte se do charitativní akce, která pomůže druhým – Splněná přání do školních lavic.

Do konce října nepoteče voda v těchto městských částech

22. října 2020 v 09:20

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na další týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Pocitovou mapu Prahy 9 můžete vyplňovat do konce října

21. října 2020 v 18:05

Od července mohou obyvatelé devítky zadávat své podněty, nápady a připomínky týkající se kvality životního prostředí a bezpečnosti v jejich okolí do pocitové mapy městské části Praha 9

Další články
Nahoru