dnes
Čtvrtek - obcasny-dest
23°C
zítra
Pátek - zatazeno
30°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
18°C
ZpravodajstvíKomerční sdělení

Praha 11 zahájila regeneraci vnitrobloku Stříbrského, Cyprichova, Sulanského

V úterý 2. října byla zahájena regenerace vnitrobloku při severní straně ulice Stříbrského. Prostor zkrášlí množství stromů a květinové záhony. V rámci úprav lokality dojde k odstranění betonového amfiteátru a dalších betonových prvků, ve vnitrobloku pak bude vytvořen klidový prostor určený primárně pro oddych a relaxaci.

Výrazným prvkem bude diagonální cesta vedená z jihovýchodní do severozápadní části vnitrobloku, která je odvozena od motivu listu. Cesty budou z živičného a mlatového povrchu.

Prostor bude vhodně doplněn mobiliářem, veřejným osvětlením, trvalkovými záhony a dosadbou stromů. Předpokládaný termín dokončení prací připadá na začátek roku 2019. Pozemek je ve svěřené správě MČ Praha 11, zhotovitelem je společnost Gardenline.


Provoz zákaznického centra PVK bude v srpnu bez omezení

Dnes v 10:05

Od 1. srpna obnoví Pražské vodovody a kanalizace provoz zákaznického centra v Dykově ulici. Zákaznické centrum se uzavřelo v druhé polovině března kvůli rozhodnutí vlády související s pandemií způsobené koronavirem. V omezeném režimu bylo znovu otevřeno 4. května.

Praha 2 pro podnikatele: Inzerovat v Novinách Prahy 2 mohou se slevou

Dnes v 07:11

Radní Prahy 2 přijali v dubnu opatření ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru na podnikatelské a další subjekty.

Do budovy úřadu Prahy 2 s roušku

Včera v 11:43

Povinná ochrana úst a nosu plošně zůstala už jen ve zdravotnických a sociálních zařízeních, na větších akcích uvnitř a v metru.

Pocitová mapa Prahy 9: Označte místo, které chcete změnit

Včera v 07:58

Na základě sběru názorů a pocitů obyvatel deváté městské části, které se týkají kvality životního prostředí v jejich bezprostředním okolí, a klimatických změn, které ho ovlivňují, vznikla Pocitová mapa.

Severně od Opatovské vznikne prostor pro oddych a relaxaci

7. července 2020 ve 12:26

Zítra, 8. července, zahájí Praha 11 regeneraci vnitrobloku mezi ulicemi Konstantinova a Černockého. V rámci úprav lokality budou odstraněny původní květníky a prostor zkrášlí nový květník osázený trvalkovým záhonem.

Další články
Nahoru