dnes
Pondělí - skorojasno
3°C
zítra
Úterý - zatazeno
3°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
ZpravodajstvíKomerční sdělení

Praha 11 zahájila regeneraci vnitrobloku Stříbrského, Cyprichova, Sulanského

V úterý 2. října byla zahájena regenerace vnitrobloku při severní straně ulice Stříbrského. Prostor zkrášlí množství stromů a květinové záhony. V rámci úprav lokality dojde k odstranění betonového amfiteátru a dalších betonových prvků, ve vnitrobloku pak bude vytvořen klidový prostor určený primárně pro oddych a relaxaci.

Výrazným prvkem bude diagonální cesta vedená z jihovýchodní do severozápadní části vnitrobloku, která je odvozena od motivu listu. Cesty budou z živičného a mlatového povrchu.

Prostor bude vhodně doplněn mobiliářem, veřejným osvětlením, trvalkovými záhony a dosadbou stromů. Předpokládaný termín dokončení prací připadá na začátek roku 2019. Pozemek je ve svěřené správě MČ Praha 11, zhotovitelem je společnost Gardenline.


Z ulic začínajá mizet neoprávněná reklama

15. prosince 2018 v 10:26

Odbor hospodaření s majetkem magistrátu dosáhl úspěchu v letitém soudním sporu s reklamní společností euroAWK a její sesterskou společností ORIS. Na základě platných exekučních příkazů vydaných v listopadu tohoto roku již započaly práce na odstranění neoprávněných reklamních zařízení těchto...

Další články
Nahoru