dnes
Sobota - oblacno
21°C
zítra
Neděle - jasno
20°C
pozítří
Pondělí - jasno
17°C
ZpravodajstvíKomerční sdělení

Praha 11: Teleskopické hlediště v KC Zahrada bude odstraněno

Teleskopické hlediště bylo do kulturního centra instalováno v srpnu tohoto roku z důvodu zvýšení komfortu diváků divadelních či filmových představení, která se zde pravidelně odehrávají. V rámci zkušebního provozu se však ukázalo, že dílo vykazuje závažné vady, které vylučují užití hlediště pro účel, za jakým byla pořízeno. Existenci těchto vad následně potvrdil i znalecký posudek, který si MČ Praha 11 nechala zpracovat.

„Jelikož jsou vytčené vady takového charakteru, že je nelze odstranit, usnesla se Rada městské části 26. listopadu, že od smlouvy uzavřené ohledně koupě hlediště se společností tauSEATING s.r.o. odstoupí,“ napsala radnice jedenácté městské části na svých webových stránkách.

Dalším krokem bude demontáž hlediště a vyhlášení výběrového řízení na dodání hlediště nového. Celá akce bude probíhat tak, aby v co nejmenší možné míře zasáhla do programu v KC Zahrada.


Praha 15: Občané se poprvé mohou zapojit do participativního rozpočtu

16. dubna 2019 v 07:24

Radnice patnácté městské části včera odstartovala první ročník participativního rozpočtování. Poprvé v historii tak budou občané sami navrhovat a svým hlasováním podporovat projekty, které radnice v letošním roce zrealizuje.

Další články
Nahoru