dnes
Středa - oblacno
22°C
zítra
Čtvrtek - skorojasno
26°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
25°C
ZpravodajstvíKomerční sdělení

Praha 11: Teleskopické hlediště v KC Zahrada bude odstraněno

Teleskopické hlediště bylo do kulturního centra instalováno v srpnu tohoto roku z důvodu zvýšení komfortu diváků divadelních či filmových představení, která se zde pravidelně odehrávají. V rámci zkušebního provozu se však ukázalo, že dílo vykazuje závažné vady, které vylučují užití hlediště pro účel, za jakým byla pořízeno. Existenci těchto vad následně potvrdil i znalecký posudek, který si MČ Praha 11 nechala zpracovat.

„Jelikož jsou vytčené vady takového charakteru, že je nelze odstranit, usnesla se Rada městské části 26. listopadu, že od smlouvy uzavřené ohledně koupě hlediště se společností tauSEATING s.r.o. odstoupí,“ napsala radnice jedenácté městské části na svých webových stránkách.

Dalším krokem bude demontáž hlediště a vyhlášení výběrového řízení na dodání hlediště nového. Celá akce bude probíhat tak, aby v co nejmenší možné míře zasáhla do programu v KC Zahrada.


Praha 11 prodloužila spolupráci se ScioŠkolou. Chce umožnit dětem co nejširší nabídku vzdělávání

Včera v 11:35

Nejméně do roku 2030 bude mít oblíbená ScioŠkola zajištěny v Praze 11 prostory pro své působení. Prodloužení podnájmu dala v minulých dnech zelenou Rada městské části.

Po nehodě v Praze 6 hořelo osobní auto

11. července 2019 v 07:45

Deset minut před koncem včerejšího dne zasahovala jednotka pražských hasičů u nehody osobního auta v ulici Horoměřická v Praze 6.

Další články
Nahoru