dnes
Sobota - jasno
31°C
zítra
Neděle - jasno
31°C
pozítří
Pondělí - prehanky-dest
29°C
ZpravodajstvíKomerční sdělení

Praha 11: Teleskopické hlediště v KC Zahrada bude odstraněno

Teleskopické hlediště bylo do kulturního centra instalováno v srpnu tohoto roku z důvodu zvýšení komfortu diváků divadelních či filmových představení, která se zde pravidelně odehrávají. V rámci zkušebního provozu se však ukázalo, že dílo vykazuje závažné vady, které vylučují užití hlediště pro účel, za jakým byla pořízeno. Existenci těchto vad následně potvrdil i znalecký posudek, který si MČ Praha 11 nechala zpracovat.

„Jelikož jsou vytčené vady takového charakteru, že je nelze odstranit, usnesla se Rada městské části 26. listopadu, že od smlouvy uzavřené ohledně koupě hlediště se společností tauSEATING s.r.o. odstoupí,“ napsala radnice jedenácté městské části na svých webových stránkách.

Dalším krokem bude demontáž hlediště a vyhlášení výběrového řízení na dodání hlediště nového. Celá akce bude probíhat tak, aby v co nejmenší možné míře zasáhla do programu v KC Zahrada.


Odměna za práci v okrskových volebních komisích Prahy 5

Včera ve 22:53

Volby do Senátu Parlamentu ČR se konají 2. a 3. října 2020. Úřad městské části Praha 5 zajišťuje volby do Senátu za volební obvod č. 21.

Český USAR tým odletěl z Prahy do Bejrútu

5. srpna 2020 ve 23:29

Dnes po 16. hodině odstartovalo z pražského Letiště Václava Havla do Bejrútu letadlo s USAR týmem, který má 36 členů.

Pražští hasiči se připravují na vyslání USAR týmu do Bejrútu

5. srpna 2020 v 08:42

V souvislosti s včerejším výbuchem skladu ledku v Bejrútu, který nepřežilo přes sto lidí a další tisíce lidí byly zraněny, byla Libanonu nabídnuta pomoc ze strany České republiky.

Metropolitní program pro zvýšení úrovně cizích jazyků bude i nadále pokračovat

4. srpna 2020 v 16:29

Rada Prahy schválila Metropolitní podporu středoškolské jazykové výuky 2020, která má kontinuálně nahradit současný Metropolitní program podpory středoškolské jazykové výuky. Tato podpora se týká středních škol zřizovaných hlavním městem Prahou v gesci odboru školství, mládeže a...

Další články
Nahoru