Dnes Sobota - zatazeno 19°C
Zítra Neděle - oblacno 16°C
Sobota 13. 7. 2024
Svátek má Markéta
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Praha 11: Revitalizace vnitrobloku Jažlovická – Jurkovičova je ukončena
Pod stromy s celodenním stínem nechala radnice umístit další dvě lavičky. Foto: P11

Praha 11: Revitalizace vnitrobloku Jažlovická – Jurkovičova je ukončena

Komplexní revitalizaci tohoto zanedbaného vnitrobloku provedla Praha 11 už letos o letních prázdninách. Reakce nejen místních obyvatel byla pozitivní, jeden dodatečný podnět na vylepšení se dostal na radnici a ta jej zrealizovala.  

V létě po část dne chybí možnost posezení ve stínu stromů. Nové lavičky jsou umístěné převážně na slunci a dřevěná „paluba“ sice bývá ve stínu, ale tím, že nemá opěradlo ani područky, některým chyběl potřebný komfort. Navíc ji používají děti ke svým hrám.

Tuto připomínku radnice vyřešila a na okraj pod stromy s celodenním stínem nechala umístit další dvě lavičky.


Autor: Cen

Praha 9: Vyplnění dotazníku do 15. července

Včera v 16:08

Až do pondělí 15. července zve Praha 9 k elektronickému vyplnění dotazníku, jehož cílem je poskytnout prostor k vyjádření představ obyvatel městské části o rozvoji vstupního prostranství do parku Zahrádky po obou stranách ulice Ivana Hlinky.

Praha 4 hledá členy do volebních komisí při volbách do Senátu

Včera v 10:33

Radnice se rozhodla výrazně navýšit odměnu pro členy OVK. Za první kolo bude přidáno 500, v případě druhého kola pak dalších 1500 korun.

Skončilo pátrání po dívce, která utekla z bohnické nemocnice

Včera v 10:28

Pražští policisté ve čtvrtek odpoledne odvolali pátrání po třináctileté dívce, která dopoledne utekla z Psychiatrické nemocnice v Bohnicích. Podařilo se ji nalézt, je v pořádku. Informovala o tom policejní mluvčí Kristýna Soukupová. V nemocnici byla dívka hospitalizována z důvodu jejího...

V Rokytce se našlo mužské tělo

Včera v 10:09

V říčce Rokytce na území Vysočanech se poblíž Mlékárenské ulice ve čtvrtek večer našlo tělo zhruba šedesátiletého muže. Tělo bylo již v pokročilém stadiu rozkladu, policisté se snaží zjistit okolnosti úmrtí.

Další články
Nahoru