dnes
Pondělí - polojasno
20°C
zítra
Úterý - oblacno
23°C
pozítří
Středa - obcasny-dest
22°C
KoronavirusPražský život

Praha 11 poděkovala organizacím i dobrovolníkům

Vedení Prahy 11 ocenilo organizace a dobrovolníky, kteří pomáhali v době krize spojené s koronavirem. Díky jejich pomoci městská část nejen zvládla těžké období, ale také získala kontakty pro případnou další spolupráci.

Před Chodovskou tvrzí se sešlo necelých 70 dobrovolníků a členů organizací, kteří během krize přiložili ruku k dílu. Například distribucí či šitím roušek.

„S těmi, se kterými jsme se znali, jsme prohloubili spolupráci a utvrdili jsme se, že si máme co nabídnout a jak si pomoci. Ti, kteří přibyli nově, tak to byli dobrovolníci, to znamená fyzické osoby a bez nich by to samozřejmě bylo také složité," řekl starosta MČ Praha 11 Jiří Dohnal.

Každý oceněný obdržel diplom a drobné dary. Blahopřáli také radní Petr Jirava a vedoucí krizového oddělení Pavel Krčílek.

„Rád bych poděkoval všem, kteří se na tom podíleli, ať to byli ti přítomní, nebo ti, kteří dnes nedorazili, protože pomáhali třeba formou dobrovolnické činnosti v rámci nadace Život 90," dodal starosta Jiří Dohnal.

podekovani-korona-2020-6


U Dětského ostrova najdete dvě mozaiková křesla

9. července 2020 v 08:25

V rámci projektu Sculpture Line byla u vchodu Dětského ostrova instalována dvě mozaiková křesla. Jejich autorkou je výtvarnice Alexandra Koláčková, která se specializuje na výrobu plastik do veřejného prostoru.

Další články
Nahoru