dnes
Čtvrtek - polojasno
16°C
zítra
Pátek - zatazeno
17°C
pozítří
Sobota - oblacno
23°C
KoronavirusPražský život

Praha 11 poděkovala organizacím i dobrovolníkům

Vedení Prahy 11 ocenilo organizace a dobrovolníky, kteří pomáhali v době krize spojené s koronavirem. Díky jejich pomoci městská část nejen zvládla těžké období, ale také získala kontakty pro případnou další spolupráci.

Před Chodovskou tvrzí se sešlo necelých 70 dobrovolníků a členů organizací, kteří během krize přiložili ruku k dílu. Například distribucí či šitím roušek.

„S těmi, se kterými jsme se znali, jsme prohloubili spolupráci a utvrdili jsme se, že si máme co nabídnout a jak si pomoci. Ti, kteří přibyli nově, tak to byli dobrovolníci, to znamená fyzické osoby a bez nich by to samozřejmě bylo také složité," řekl starosta MČ Praha 11 Jiří Dohnal.

Každý oceněný obdržel diplom a drobné dary. Blahopřáli také radní Petr Jirava a vedoucí krizového oddělení Pavel Krčílek.

„Rád bych poděkoval všem, kteří se na tom podíleli, ať to byli ti přítomní, nebo ti, kteří dnes nedorazili, protože pomáhali třeba formou dobrovolnické činnosti v rámci nadace Život 90," dodal starosta Jiří Dohnal.

podekovani-korona-2020-6


Praha 15: Termíny k uzavření sňatku v roce 2021

Dnes v 08:08

Praha 15 oznámila termíny k uzavření sňatku na rok 2021. Obřady se konají v budově úřadu.

Roušky do škol Prahy 9

Včera v 19:55

Radnice Prahy 9 dnes do tří ze základních škol rozvezla další várku roušek s výměnnými nanofiltry a zbylé dvě školy dostanou roušky zítra.

Čtvrtek: 50+ jóga na Národní

Včera v 17:09

Protahovací, rehabilitační a posilovací cvičení, při kterém lektorka bere v úvahu možnosti každého klienta. Hodina jógy 50+ s Dianou Bounni ve čtvrtek 1. října ve 14 hodin.

ZRUŠENO: Muzika s pěnou

Včera v 09:58

Z důvodu přetrvávajícího nebezpečí nákazy covidem-19 se Praha 8 rozhodla přesunout akci Muzika s pěnou na jaro.

Praha 5: Oktoberfest na Andělu

29. září 2020 v 10:52

Smíchovský Oktoberfest se koná ve středu a čtvrtek 30. září a 1. října od 10 do 20 hodin na pěší zóně Anděl.

Zítra: Svatomichaelská pouť

28. září 2020 v 11:39

Na svátek sv. Michaela u kaple sv. Michaela, která byla postavena na konci 17. století, bude poutní slavnost zahájena divadlem nejen pro děti, představením Perníková chaloupka. U pěti stánků nakoupíte květiny, nejrůznější ozdoby, občerstvíte se doma napečenými dobrotami a na místě uvařenými...

Další články
Nahoru