Dnes Čtvrtek - obcasny-dest 3°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 4°C
Čtvrtek 28. 1. 2021
Svátek má Otýlie
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
KoronavirusPražský život

Praha 11 poděkovala organizacím i dobrovolníkům

Vedení Prahy 11 ocenilo organizace a dobrovolníky, kteří pomáhali v době krize spojené s koronavirem. Díky jejich pomoci městská část nejen zvládla těžké období, ale také získala kontakty pro případnou další spolupráci.

Před Chodovskou tvrzí se sešlo necelých 70 dobrovolníků a členů organizací, kteří během krize přiložili ruku k dílu. Například distribucí či šitím roušek.

„S těmi, se kterými jsme se znali, jsme prohloubili spolupráci a utvrdili jsme se, že si máme co nabídnout a jak si pomoci. Ti, kteří přibyli nově, tak to byli dobrovolníci, to znamená fyzické osoby a bez nich by to samozřejmě bylo také složité," řekl starosta MČ Praha 11 Jiří Dohnal.

Každý oceněný obdržel diplom a drobné dary. Blahopřáli také radní Petr Jirava a vedoucí krizového oddělení Pavel Krčílek.

„Rád bych poděkoval všem, kteří se na tom podíleli, ať to byli ti přítomní, nebo ti, kteří dnes nedorazili, protože pomáhali třeba formou dobrovolnické činnosti v rámci nadace Život 90," dodal starosta Jiří Dohnal.

podekovani-korona-2020-6


Nové testovací místo na covid-19 v areálu Pražské tržnice

Dnes v 15:36

V sedmé městské části se otevřelo nové velkokapacitní odběrové místo #safeside Praha Tržnice.

Epidemie koronaviru v Praze nezpomaluje, přibylo víc nakažených než před týdnem

Dnes ve 13:38

Epidemie koronaviru v hlavním městě nemá sestupnou tendenci. Ve středu přibylo ve městě 866 potvrzených případů nemoci covid-19, o 67 víc než o týden dřív. Zdravotníci podali v Praze téměř 63 000 dávek vakcíny proti koronaviru, to je nejvíc ze všech krajů a zhruba čtvrtina z celkového počtu všech...

Praha 13 mýma očima aneb Tady bydlím, tady jsem doma. Stále můžete soutěžit

Dnes v 11:01

Letos v dubnu uplyne třicet let od doby, kdy začal vycházet zpravodaj Prahy 13 STOP. Praha 13 připravila soutěž nazvanou Praha 13 mýma očima aneb Tady bydlím, tady jsem doma.

Očkovací místo na Poliklinice Prosek

Včera v 19:08

Praha 9 zřídila vlastní očkovací místo zařazené do registračního systému Ministerstva zdravotnictví ČR.

Krizová Linka EDA nově nabízí pomoc

Včera v 09:44

Bezplatná krizová Linka EDA rozšiřuje své působení a nově nabízí pomoc všem lidem, kteří se obávají o své zdraví nebo zdraví svých blízkých.

Praha představila veřejnosti informační web k očkování

26. ledna 2021 v 17:59

Magistrát ve spolupráci s městskou společností Operátor ICT a agenturou DDB Prague připravil komplexní informační kampaň o očkování proti nemoci covid-19 pro obyvatele Prahy.

Rekonstrukce Polikliniky Pod Marjánkou. Ptejte se radní

26. ledna 2021 v 16:50

K plánované rekonstrukci polikliniky na Břevnově se stále může veřejnost vyjádřit. Na dotazy bude zítra odpovídat radní pro strategický rozvoj Eva Smutná přímo v budově polikliniky.

Další články
Nahoru