dnes
Úterý - jasno
31°C
zítra
Středa - jasno
35°C
pozítří
Čtvrtek - jasno
27°C
Praha 11 ocenila žáky ze základních škol
Dětská PrahaKomerční sdělení
Ocenění předali starosta Prahy 11 Petr Jirava (vlevo) a zástupce starosty Jakub Lepš. Foto: Praha 11

Praha 11 ocenila žáky ze základních škol

V pondělí 25. června proběhlo na Chodovské tvrzi předání pamětních listů žákům základních škol, kteří dosáhli výrazného úspěchu překračujícího hranice Prahy 11.

Ocenění žákům předal starosta Prahy 11 Petr Jirava a zástupce starosty Jakub Lepš. Poděkování za vzornou reprezentaci Prahy 11 převzali studenti ze ZŠ Donovalská, ZŠ Campanus, ZŠ K Milíčovu, ZŠ Ke Kateřinkám, ZŠ Květnového vítězství 1554, ZŠ a MŠ Chodov.

Devět žáků si uznání plně zasloužilo, neboť mezi nimi byli vítězové a úspěšní účastníci celostátní výtvarné soutěže, celostátního kola soutěže Matematický klokan v kategorii Cvrček a Klokánek, anglické literární soutěže na téma 100 let České republiky s povídkou Masaryk`s story, krajského kola Olympiády v německém jazyce, národního kola soutěže Matematická Pangea a krajského kola Logické olympiády pořádané Menzou ČR.

 


Oslavou fantazie, zábavy a kreativity pro děti od 0 do 100 let bude Prvý! dětský festival

Dnes v 06:10

Akce zaměřená na děti i hravé dospělé. Na více než 7500 metrech čtverečních si za jedno vstupné může návštěvník užít velké množství atrakcí, workshopů, zahrát si s hračkami nebo na sportovištích či si po všech atrakcích odpočinout na koncertech nebo u divadel. Mottem festivalu je pak “Jedno...

Odměna za vysvědčení s parkuristou Tarym v Palladiu

Včera v 07:58

V nákupním centru Palladium se v pátek 28. června budou rozdávat odměny prvním 500 školákům, kteří přijdou ukázat své vysvědčení. Program zpestří také parkurista a youtuber Tary, se kterým se budou moci přijít fanoušci pozdravit, vyfotit a zasoutěžit si o lákavé ceny. Chybět nebudou ani slevy,...

Nejsme si cizí. Sobotní odpoledne v Centrálním parku

20. června 2019 ve 23:51

Třináctá městská část ve spolupráci s Integračním centrem Praha zve na akci pro celou rodinu Nejsme si cizí. Konat se bude již tuto sobotu 22. června od 14 hodin v Centrálním parku Prahy 13 u Kuželkárny.

Tábor ve Žlutých lázních seznámí děti s českou historií

20. června 2019 ve 12:17

Táborníci v areálu Žluté lázně v pražském Podolí letos půjdou po stopách historie a českých pověstí. Oblíbené příměstské tábory Sluníčka se školkou začnou 1. července a potrvají až do 30. srpna. Dětem nabídnou sportoviště v celém areálu a v tematických dnech je seznámí s českou historií. Na...

Pražské služby dětem. Na Ladronce na ně čeká odpoledne plné zábavy

19. června 2019 v 07:09

V sobotu 22. června se od 11 hodin v parku Ladronka koná tradiční akce Pražské služby dětem. Rodinné odpoledne plné zábavy, hudebních vystoupení, ukázka techniky Pražských služeb a dětmi oblíbený Michal Nesvadba z Kouzelné školky.

Pohádkový dvoreček pro nejmenší zve na Červenou Karkulku

17. června 2019 ve 23:22

Další ročník cyklu Pohádek na dvorečku pořádá městská část Praha 9 na malé letní scéně v Obecním domě, Jandově ulici 4, ve Vysočanech. Letní cyklus pohádek pro nejmenší děti od tří let se koná vždy ve středu od 16 hodin. Na všechny pohádky je vstup volný.

Bike camp v Holešovicích: Příměstský tábor pro malé cyklisty nabídne výlety do přírody i zábavu

13. června 2019 v 16:21

Všichni malí cyklisté a milovníci cykloturistiky v Praze se mohou opět těšit na příměstský tábor Bike camp. Ten se koná od 19. do 23. srpna v prostředí Královské obory Stromovka, pražského Výstaviště a jejich okolí. Na děti ve věku od 7 do 14 let čeká pět dní plných zábavy nejen na kole. Tábor...

Pohádkový hostivařský lesopark pro děti

12. června 2019 v 16:17

Vezměte děti v sobotu 15. června do pohádkového lesa. Od 10 do 16 hodin na ně budou čekat soutěže, dárky, maskoti, malování na obličej, skákací hrady nebo diskotéka.

Další články
Nahoru