Dnes Pátek - zatazeno 1°C
Zítra Sobota - zatazeno 1°C
Pátek 9. 12. 2022
Svátek má Vratislav
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Praha 11 ocenila novodobé jihoměstské hrdiny
Pamětní medaile a dárkové koše předali starosta Jiří Dohnal a radní pro bezpečnost, sociální věci a zdravotnictví Petr Jirava. Foto: P11

Praha 11 ocenila novodobé jihoměstské hrdiny

Hasiči, policisté, strážníci, dobrovolní hasiči, záchranáři. Tito novodobí hrdinové se denně starají o to, aby bylo na Jižním Městě bezpečno a dostalo se včas pomoci každému, kdo ji potřebuje. Jde o náročnou a často i nevděčnou práci, která si zaslouží respekt a hlavně poděkování.

V rámci tradičního slavnostního aktu proběhlo na Chodovské tvrzi ocenění 25 příslušníků složek Integrovaného záchranného systému hl. m. Prahy, kteří se v uplynulém roce zvlášť významně podíleli na ochraně obyvatel Prahy 11.

Za záchranu života či dlouhodobou spolupráci při zajišťování bezpečnosti na území naší městské části jim děkovné listy, pamětní medaile a dárkové koše předali starosta Prahy 11 Jiří Dohnal (Piráti) spolu s radním pro bezpečnost, sociální věci a zdravotnictví Petrem Jiravou (ANO).


Autor: TZ, red

Pietní shromáždění v Praze 15 k uctění památky Antonína Švehly

Včera ve 12:46

U příležitosti výročí úmrtí státníka Antonína Švehly se koná pietní shromáždění k uctění jeho památky v sobotu 10. prosince od 14 hodin u hrobky Antonína Švehly.

Anketa: Kudy se bude ubírat Praha 5?

Včera v 06:46

Strukturální plán Prahy 5 řeší kde měnit územní plán, jak se má městská část a její čtvrti rozvíjet i kam umístit nové školy, školky a další veřejnou vybavenost. Aby tento dokument opravdu vyjadřoval potřeby občanů Prahy 5, nemohou ho tvořit pouze odborníci, pracovníci úřadu a političtí zástupci....

Další články
Nahoru