Dnes Čtvrtek - polojasno 26°C
Zítra Pátek - prehanky-dest 26°C
Čtvrtek 19. 5. 2022
Svátek má Ivo
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Praha 11 ocenila novodobé jihoměstské hrdiny
Pamětní medaile a dárkové koše předali starosta Jiří Dohnal a radní pro bezpečnost, sociální věci a zdravotnictví Petr Jirava. Foto: P11

Praha 11 ocenila novodobé jihoměstské hrdiny

Hasiči, policisté, strážníci, dobrovolní hasiči, záchranáři. Tito novodobí hrdinové se denně starají o to, aby bylo na Jižním Městě bezpečno a dostalo se včas pomoci každému, kdo ji potřebuje. Jde o náročnou a často i nevděčnou práci, která si zaslouží respekt a hlavně poděkování.

V rámci tradičního slavnostního aktu proběhlo na Chodovské tvrzi ocenění 25 příslušníků složek Integrovaného záchranného systému hl. m. Prahy, kteří se v uplynulém roce zvlášť významně podíleli na ochraně obyvatel Prahy 11.

Za záchranu života či dlouhodobou spolupráci při zajišťování bezpečnosti na území naší městské části jim děkovné listy, pamětní medaile a dárkové koše předali starosta Prahy 11 Jiří Dohnal (Piráti) spolu s radním pro bezpečnost, sociální věci a zdravotnictví Petrem Jiravou (ANO).


Autor: TZ, red

Letošním tématem zdravotnického kongresu je paliativní péče

Včera ve 12:41

Magistrát Prahy organizuje 2. ročník zdravotnického kongresu, tentokrát s názvem Metropolitní zdravotnický kongres paliativní péče 2022. Akce se uskuteční 2. června na Nové radnici na Mariánském náměstí, účastníci se však budou moci připojit i online.

Praha 4 opraví sportoviště u sokolovny v Podolí

Včera v 07:59

Praha 4 rozhodla o rekonstrukci povrchů sportoviště u sokolovny v Podolí. Součástí rekonstrukce je kompletní výměna umělého povrchu fotbalového hřiště o celkové rozloze 1 240 m2 za povrch nový.

Střechy základních škol chce Praha 5 využít pro solární energii

14. května 2022 ve 12:25

Fotovoltaickou elektrárnu jako alternativní zdroj energie se pokusí využít městská část Praha 5. 

Další články
Nahoru