Dnes Čtvrtek - mlha 3°C
Zítra Pátek - oblacno 0°C
Čtvrtek 7. 12. 2023
Svátek má Ambrož, Benjamín
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Pražský život

Praha 11 natáčí podcasty. Hosty může navrhnout veřejnost

Radnice Praha 11 spustila na svých stránkách vlastní podcasty. Poslechnout si můžete rozhovory se zajímavými lidmi, pozvánky na akce i aktuality z dění Jedenáctky.

Obsah podcastů mohou ovlivnit také jejich posluchači. Před natáčením epizody je na webových stránkách www.praha11.cz/podcasty odhalen host a připravený formulář, prostřednictvím kterého mohou obyvatelé pokládat své dotazy. Stejně tak můžete použít e-mailovou adresu: podcasty@praha11.cz. Na e-mail je možné zasílat tipy na další hosty.

„Ten nápad vznikl na radnici městské části zhruba v druhé polovině loňského roku a po dohodě s naším PR týmem a s dámami, které k tomu měly úplně nejblíže, jsme se rozhodli, že tyto podcasty spustíme. První rozhovor byl v listopadu a od té doby zde bylo několik osobností, s kterými si povídala tisková mluvčí Anny Kočicová. Já za sebe jsem velmi rád, že ten projekt vznikl a velmi ho podporuji,“ řekl Jiří Dohnal, starosta Prahy 11.

„Chtěl bych obyvatele naší městské části vyzvat k tomu, aby zasílali své náměty na podcasty, to znamená na rozhovory se známými osobnostmi,“ dodal starosta.

Podcasty Prahy 11 si můžete poslechnout na YouTube, Spotify, Google Podcasty a iTunes.Autor: Cen

Adventní zpívání na Petrském náměstí v Praze 1

Dnes v 16:31

Společné zpívání vánočních koled se koná 14. prosince v 17 hodin.

Stipendium profesora Miroslava Vlčka pro zahraniční studenty

Dnes v 10:33

České vysoké učení technické v Praze spolu s pražskými veřejnými vysokými školami sdruženými v konsorciu Study in Prague udělilo mimořádné stipendium prof. Miroslava Vlčka pětici zahraničních studentů. Slavnostní ceremonie předávání se uskutečnila 5. prosince 2023 v prostorech Rezidence primátora...

V Praze 2 se začíná bruslit

5. prosince 2023 v 16:42

Ve středu 6. prosince se na třech místech Prahy 2 začne bruslit.

Praha 1 má dva měsíce antigraffiti program, nyní zveřejnila zkušenosti

4. prosince 2023 v 10:23

Jedním z palčivých problémů Prahy 1 je znečištění historického centra grafittti, či tzv. tagy. Domy, lampy, lavičky, koše, rozvodové skříně, nábřeží, kostely… To vše je často znehodnoceno spreji či fixy. Radnice Prahy 1 z tohoto důvodu začátkem října spustila systémový a koordinovaný antigraffiti...

Třicet pět let hasičem a třicet pět let nepřetržitě na jedné stanici

2. prosince 2023 v 06:45

Praha 4 ocenila dlouholetou činnost nadporučíka Jiřího Musila, velitele hasičské stanice číslo 6 v Krči, který zde občanům sloužil 35 let a dnes po dlouhé a věrné službě odchází do civilu.

Plechárna na Černém Mostě chystá na příští rok novinky

30. listopadu 2023 ve 21:17

V areálu volnočasového centra Plechárna na Černém Mostě se chystá několik novinek. Praha 14 o nich aktuálně informovala na svém webu.

Další články
Nahoru