Dnes Neděle - skorojasno 11°C
Zítra Pondělí - prehanky-dest 10°C
Neděle 16. 5. 2021
Svátek má Přemysl
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Zpravodajství

Praha 11: Nad Horními Roztyly bude zítra létat dron

V pondělí 15. června proběhne snímkování sídliště Horní Roztyly. Snímkování je součástí projektu „3 metry k životu – parkuji ohleduplně“ a navazuje na již realizované akce včetně testů průjezdnosti Integrovaného záchranného systému (IZS) v ulicích Jižního Města.

V místě se budou pohybovat hasičská vozidla i policejní dron za dohledu strážníků městské policie. „Prosíme tímto všechny občany o pochopení ohledně případného krátkodobého narušení dopravy i provozu vozidel či pohybu chodců,“ informuje jedenáctá městská část.


Hydrometeorologové pro Prahu prodloužili výstrahu na povodňovou bdělost

Včera ve 14:11

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) dnes prodloužil výstrahu pro Prahu na povodňovou bdělost, a to až do odvolání. Průtok Vltavy se aktuálně pohybuje kolem 550 m3/s a neměl by se v následujících 24 hodinách zvýšit. Vltavská kaskáda by navíc měla mít dostatečný volný prostor a průtok Prahou by...

Praha 1: Stojíme za Izraelem

14. května 2021 v 16:01

Jako důkaz solidarity se Státem Izrael, který čelí v posledních dnech řadě útoků na své území a obyvatele, vlaje od dnešního dne na radnici první městské části izraelská vlajka.

Praha se preventivně připravuje na povodně

14. května 2021 v 15:17

Kvůli silnému dešti hlavní město posledních několik dní sleduje hladinu řek a vyhodnocuje možnou povodňovou situaci. Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) dnes pro Prahu vydal výstrahu na povodňovou bdělost a nastává první stupeň povodňové aktivity. S ohledem na platnou výstrahu dojde dnes...

Další články
Nahoru