dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - snih
2°C
Praha 11 nabízí nové služby pro podnikatele
Finanční úřad v ulici Opatovská. Foto: MČ Praha 11

Praha 11 nabízí nové služby pro podnikatele

Městská část Praha 11 se dlouhodobě zaměřuje na podporu podnikatelského prostředí na Jižním Městě. V rámci realizace projektu ReNewTown bylo například pro podnikatele na Jižním Městě nově otevřeno informační centrum.

Toto podnikatelské centrum je zřízeno ve stávajících prostorách Informačního centra městské části Praha 11 v budově Finančního úřadu v ulici Opatovská 964/18 a nabízí informační a poradenský servis pro malé a střední podnikatele.

K této příležitosti proběhne veřejná diskuse v úterý 25. června od 10 hodin v Komunitním centru Matky Terezy (adresa: U Modré školy 1, Praha 11). Do diskuse budou zapojeni zástupci městské části Praha 11.

logo-rnt-nahled Projekt ReNewTown je prováděn v rámci Operačního programu pro střední Evropu a je spolufinancován z fondů ERDF. Probíhá v období let 2011 – 2014 a celkem se do něj zapojilo pět zemí střední Evropy (Polsko, Německo, Slovensko, Slovinsko, Česká republika).

Jeho hlavním cílem je posílit rovnoměrný rozvoj měst poznamenaných specifickými hospodářskopolitickými a sociálně kulturními procesy a vyrovnat stávající rozdíly.

Funguje i katalog podnikatelů

Otevření centra pro podnikatele, které poskytuje pomoc začínajícím a stávajícím podnikatelům a propojuje jejich činnost s místní veřejností, je jedním z prostředků naplnění tohoto hlavního cíle projektu.

logos-ceeuerdf-forweb-01-nahled V rámci podpory podnikatelské činnosti v Praze 11 již delší dobu funguje katalog podnikatelů, který městská část provozuje na svých internetových stánkách: http://www.katalog.praha11.cz.

V případě zájmu o bližší informace k otevření nového centra a podnikatelské činnosti v Praze 11 lze psát dotazy na: podnikatele@praha11.cz.


Další články
Nahoru