Dnes Neděle - oblacno 17°C
Zítra Pondělí - oblacno 14°C
Neděle 2. 10. 2022
Svátek má Olívie, Galina, Oliver
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Zpravodajství

Praha 11: Filip Zoubek povede Chodovskou tvrz

Chodovská tvrz vstoupila do letní sezóny pod vedením nového manažera. Vítězem výběrového řízení se stal Filip Zoubek. Odborník s mnohaletou praxí v manažerských pozicích v rozmanitých oblastech marketingu a komunikace dlouhou dobu působil i v neziskovém sektoru a kultuře.

Zoubek pomohl v pozici ředitele mezinárodní organizace Světlo pro svět zrealizovat na 30 000 operací očí v Africe. V roli finančního ředitele Signal festivalu se podílel na nejnavštěvovanější kulturní akci v ČR.

Poslední dva roky byl vedoucím oddělení kultury v Kladně, kde mimo jiné pořádal největší městské festivaly ve Středočeském kraji „Dny města Kladna“ a „Kladno žije v ulicích!“ a zároveň byl šéfredaktorem Kladno žije!, časopisu o kultuře a volném času. Filip je aktivním grafikem a v neposlední řadě i hudebníkem. Jako zpěvák a kytarista hraje v bluesové kapele The Blues Q.

„Chodovská tvrz je kulturní institucí s úžasnou historií a věřím, že s mým přispěním i zajímavou budoucností. Rád bych navázal na to nejlepší z minulosti a otevřel tvrz i její krásné okolí novým příležitostem. Vážím si podpory městské části Praha 11 a myslím, že i v této nelehké době dokážeme vytvořit program, který zaujme návštěvníky nejenom z Prahy," řekl Filip Zoubek.Autor: TZ, red

Hasiči vyprostili dvě osoby po nehodě na Jižní spojce

24. září 2022 v 16:50

Hasiči ze dvou stanic zasahovali v pátek 23. září od 12:01 hodin v Praze 10, na Jižní spojce v oblasti Záběhlic, u nehody kamionu a dodávky. Informoval o tom mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Další články
Nahoru