Dnes Pátek - jasno 22°C
Zítra Sobota - zatazeno 26°C
Pátek 6. 8. 2021
Svátek má Oldřiška
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Zpravodajství

Praha 11: Filip Zoubek povede Chodovskou tvrz

Chodovská tvrz vstoupila do letní sezóny pod vedením nového manažera. Vítězem výběrového řízení se stal Filip Zoubek. Odborník s mnohaletou praxí v manažerských pozicích v rozmanitých oblastech marketingu a komunikace dlouhou dobu působil i v neziskovém sektoru a kultuře.

Zoubek pomohl v pozici ředitele mezinárodní organizace Světlo pro svět zrealizovat na 30 000 operací očí v Africe. V roli finančního ředitele Signal festivalu se podílel na nejnavštěvovanější kulturní akci v ČR.

Poslední dva roky byl vedoucím oddělení kultury v Kladně, kde mimo jiné pořádal největší městské festivaly ve Středočeském kraji „Dny města Kladna“ a „Kladno žije v ulicích!“ a zároveň byl šéfredaktorem Kladno žije!, časopisu o kultuře a volném času. Filip je aktivním grafikem a v neposlední řadě i hudebníkem. Jako zpěvák a kytarista hraje v bluesové kapele The Blues Q.

„Chodovská tvrz je kulturní institucí s úžasnou historií a věřím, že s mým přispěním i zajímavou budoucností. Rád bych navázal na to nejlepší z minulosti a otevřel tvrz i její krásné okolí novým příležitostem. Vážím si podpory městské části Praha 11 a myslím, že i v této nelehké době dokážeme vytvořit program, který zaujme návštěvníky nejenom z Prahy," řekl Filip Zoubek.Veřejnost může hlasovat pro nejsympatičtější projekt soutěže Adapterra Awards

4. srpna 2021 v 09:03

Třetí ročník soutěže Adapterra Awards o nejlepší projekty reagující na klimatickou změnu, kterou pořádá Nadace Partnerství, má 18 finalistů. Mezi ně se probojovaly i čtyři projekty z Prahy. 

Anketa Prahy 6: Rodiče jsou s hřišti spokojeni, uvítali by zastínění nebo houpačky

3. srpna 2021 v 10:17

Radnice Prahy 6 uspořádala na svém Geoportálu anketu, do které se zapojilo se přes 600 respondentů. Ti hodnotili šestková hřiště s ohledem na vybavení, využití různě starými dětmi nebo z hlediska zázemí pro rodiče. Zároveň měli možnost navrhnout, do jakého vylepšení by městská část měla investovat...

Školská zařízení v Praze 5 finišují s přípravou na nový školní rok

2. srpna 2021 v 09:55

Nové fasády, vylepšení technického zázemí, ale i úplně nové učebny. Školy na pětce v polovině prázdnin dokončují plánovanou modernizaci budov.

Další články
Nahoru