Dnes Pondělí - zatazeno 6°C
Zítra Úterý - prehanky-snih 6°C
Pondělí 27. 3. 2023
Svátek má Dita
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Zpravodajství

Praha 11: Filip Zoubek povede Chodovskou tvrz

Chodovská tvrz vstoupila do letní sezóny pod vedením nového manažera. Vítězem výběrového řízení se stal Filip Zoubek. Odborník s mnohaletou praxí v manažerských pozicích v rozmanitých oblastech marketingu a komunikace dlouhou dobu působil i v neziskovém sektoru a kultuře.

Zoubek pomohl v pozici ředitele mezinárodní organizace Světlo pro svět zrealizovat na 30 000 operací očí v Africe. V roli finančního ředitele Signal festivalu se podílel na nejnavštěvovanější kulturní akci v ČR.

Poslední dva roky byl vedoucím oddělení kultury v Kladně, kde mimo jiné pořádal největší městské festivaly ve Středočeském kraji „Dny města Kladna“ a „Kladno žije v ulicích!“ a zároveň byl šéfredaktorem Kladno žije!, časopisu o kultuře a volném času. Filip je aktivním grafikem a v neposlední řadě i hudebníkem. Jako zpěvák a kytarista hraje v bluesové kapele The Blues Q.

„Chodovská tvrz je kulturní institucí s úžasnou historií a věřím, že s mým přispěním i zajímavou budoucností. Rád bych navázal na to nejlepší z minulosti a otevřel tvrz i její krásné okolí novým příležitostem. Vážím si podpory městské části Praha 11 a myslím, že i v této nelehké době dokážeme vytvořit program, který zaujme návštěvníky nejenom z Prahy," řekl Filip Zoubek.Autor: TZ, red

Herní prvky, pítka a nové veřejné osvětlení. Park V Zápolí projde revitalizací

24. března 2023 v 11:21

Jižní část parku V Zápolí v Praze 4 čeká v letošním roce revitalizace. V parku přibude řada nových prvků pro odpočinek i aktivní trávení volného času. Práce by měly být zahájeny v dubnu.

Začala revitalizace jeslí v ulici Jakutská, práce potrvají rok

23. března 2023 ve 20:30

Praha 10 zahájila rekonstrukci budovy Střediska služeb pro děti a rodiče – Dětské skupiny v ulici Jakutská. Na místě bude probíhat celková rekonstrukce objektu a realizace by měla být dokončena za 12 měsíců. Městská část o tom informovala v tiskové zprávě.

Další články
Nahoru