Dnes Sobota - zatazeno 1°C
Zítra Neděle - polojasno -1°C
Sobota 10. 12. 2022
Svátek má Julie
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Pražský život

Praha 11 bude mít Mobilní Rozhlas

Radnice prahy 11 chystá pro obyvatele aplikaci, která bude informovat o aktualitách na Jižním Městě. Naleznou tam kontakty i důležité informace, které tak budou mít neustále při ruce.

„Mobilní Rozhlas je vlastně celorepublikový komunikační nástroj a my jsme se k němu rozhodli připojit kvůli covidovým událostem v minulosti, které probíhaly. Cíl je jasný. Aby občané měli další nástroj, jak komunikovat s radnicí a radnice mohla komunikovat se svými občany," uvedl radní Martin Duška.

Aplikace je zdarma a stažení je jednoduché. Do vyhledávače v telefonu zadáte Mobilní Rozhlas a aplikaci stáhnete: https://www.mobilnirozhlas.cz/

„Při událostech, které by měly velký dopad na chod městské části, například delší zastavení stanice metra, popřípadě nějaká živelná událost. Tak lidé v nejbližším okolí, podle zadaných ulic a telefonního čísla, budou informováni SMS zprávami," dodal Duška.
Autor: TZ, red

Zákaznické centrum innogy se přestěhovalo

7. prosince 2022 v 07:01

Z Chodova na Pankrác se přestěhovalo zákaznické centrum innogy.

Výstava: Andělíčci, Andělé …a Andělky

6. prosince 2022 v 08:08

Až do Nového roku najdete v Praze 3, ve vinotéce a galerii U Posledního soudu výstavu obrazů, kreseb, šperků, keramiky a skla.

PVK: Přehled plánovaných výluk na 49. týden

2. prosince 2022 v 15:39

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Výstava nožů na Novoměstské radnici

2. prosince 2022 v 09:44

Na podzimní prodejní výstavě na Novoměstské radnici v Praze 2 bude 4. prosince k vidění nejlepší produkce nožířského umění v Evropě a v ČR.

Obyvatelé Prahy 14 budou mít možnost žádat o dotace

1. prosince 2022 ve 21:33

Obyvatelé Prahy 14, kteří plánují ve svých domech či jejich okolí sázet zeleň nebo zavést opatření, která pomáhají zadržovat vodu v krajině – například zachytávat dešťovou vodu na zalévání zahrad, či obyvatelé, kteří plánují vzdělávací či zážitkový projekt v oblasti ekologie, mohou získat dotaci...

Další články
Nahoru