Dnes Pondělí - zatazeno -4°C
Zítra Úterý - oblacno 0°C
Pondělí 4. 12. 2023
Svátek má Barbora
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
ByznysPražský život

Praha 10 vybírá Podnikatele Desítky

Praha 10 vyhlásila první ročník ankety „Podnikatel Desítky“ pro rok 2023. Jejím smyslem je podpora malého a středního podnikání a podnikatelů městské části, ukázat příklady dobré praxe a umožnit občanům Prahy 10 podpořit své oblíbené podniky.

Nominace jsou vyhlášeny ve čtyřech kategoriích
V rámci každé kategorie bude oceněn jeden vítěz, který získal od občanů nejvíce hlasů v dané kategorii. Nominováni mohou být pouze podnikatelé, kteří provozují svou činnost na území Prahy 10.

Občané mohou nominovat kteréhokoli podnikatele, který má provozovnu v Praze 10 a zároveň zaměstnává méně než 50 zaměstnanců.

Do soutěže není možné nominovat neziskové organizace a internetové obchody bez kamenné provozovny v Praze 10.

Kategorie:
Gastronomie
Relax, krása a zdraví
Řemesla
Ostatní služby a prodejny

Anketa je dvoukolová. V prvním nominačním kole jsou návrhy na nominaci zasílány občany elektronickou formou na příslušné webové stránce MČ Praha 10. Ve druhém kole jsou z nominovaných účastníků ankety vybíráni hlasováním elektronickou formou vítězové pro jednotlivé kategorie a absolutní vítěz ankety.

Po ukončení hlasování výsledky hlasování projedná Komise pro podporu podnikání RMČ Praha 10 a následně Rada MČ Praha 10 potvrdí vítěze v jednotlivých kategoriích a absolutního vítěze, který obdrží cenu Jindřicha Waldese.

Více informací naleznete na tomto webu: https://podnikateldesitky.praha10.cz/podnikatel-desitky-2023

Hlasovat můžete zde.


Autor: Alo

Kooperativa dominovala anketě Mastercard Pojišťovna roku

Včera ve 14:48

Výsledky již 22. ročníku prestižní ankety Banka roku vyhlásili pořadatelé včera na slavnostním večeru v Obecním domě. Kooperativa získala titul Mastercard Pojišťovna roku. Zároveň obsadila také první místa v kategoriích Pojišťovna bez bariér, Zodpovědná pojišťovna roku a Pojišťovna zákazníka....

Třicet pět let hasičem a třicet pět let nepřetržitě na jedné stanici

2. prosince 2023 v 06:45

Praha 4 ocenila dlouholetou činnost nadporučíka Jiřího Musila, velitele hasičské stanice číslo 6 v Krči, který zde občanům sloužil 35 let a dnes po dlouhé a věrné službě odchází do civilu.

Plechárna na Černém Mostě chystá na příští rok novinky

30. listopadu 2023 ve 21:17

V areálu volnočasového centra Plechárna na Černém Mostě se chystá několik novinek. Praha 14 o nich aktuálně informovala na svém webu.

Rezidence Oliva na Brumlovce získala zvláštní cenu poroty v soutěži Stavba roku 2023

30. listopadu 2023 v 17:22

V rámci právě uplynulého 31. ročníku prestižní soutěže Stavba roku, kterou každoročně pořádá Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, získala zvláštní cenu poroty společnost Passerinvest Group, a to za architektonicky a urbanisticky výjimečně pojatý bytový projekt Rezidence Oliva. Atraktivní...

Den otevřených dveří na FEL ČVUT přiblíží studium robotů, multimédií, energetiky či informatiky

29. listopadu 2023 v 07:03

Možnostmi studia nejmodernějších technologií v energetice, elektrotechnice, elektronice, ale i informatice, kybernetice a multimédiích provede středoškoláky a středoškolačky čtveřice tras během Dne otevřených dveří Fakulty elektrotechnické ČVUT. Akce se uskuteční v pátek 1. prosince 2023. Program...

PVK: Přehled plánovaných výluk vody na 49. týden

27. listopadu 2023 ve 12:20

Pražské vodovody a kanalizace zveřejnily plánované výluky v dodávkách pitné vody příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Další články
Nahoru