Dnes Sobota - zatazeno 3°C
Zítra Neděle - polojasno 1°C
Sobota 24. 2. 2024
Svátek má Matěj
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Zpravodajství

Praha 10: Máte namířeno na úřad? Zjistěte obsazenost přepážek

Pokud máte namířeno na úřad Prahy 10 na odbor Dopravy nebo odbor Občanskosprávní, chcete vyřídit zóny placeného stání, žádost o vydání OP nebo dalších dokladů a nechcete zbytečně čekat ve frontě, můžete se nejdřív podívat na web radnice Prahy 10.

Zjistíte si vytíženost jednotlivých přepážek, kterou zajišťuje online monitoring pro dopravní a občanskosprávní agendu. Zároveň na se na webové stránce můžete objednat na úřad online.

Na vytíženost jednotlivých přepážek dle druhu činnosti se můžete podívat zde nebo zde.


Autor: Hla

V Ruské ulici někdo na cedule nalepil jména ruských politických vězňů

Dnes v 17:43

Ve Vršovicích v Ruské ulici někdo na zhruba pětadvacet cedulí s názvem ulice a na tramvajovou zastávku nalepil jména ruských politických vězňů a disidentů. Ve vzkazu připevněném na pouliční lampě připomněl druhé výročí vpádu ruské armády na Ukrajinu a také nedávnou smrt ruského opozičního politika...

Před magistrátem demonstrovali mladí lidé proti zdražení MHD

22. února 2024 v 10:29

Před pražským magistrátem na Mariánském náměstí ve středu demonstrovalo několik desítek převážně mladých lidí proti možnému zdražení ročního kuponu na městskou hromadnou dopravu, informovala ČTK.

Praha 14: Setkání k revitalizaci parku Bílý kůň

22. února 2024 v 08:24

Radnice Prahy 14 zve ve středu 28. února do Kyjosku na Hutích – Splavná 652, kde můžete vyjádřit svůj názor na novou studii úpravy terénu nad bývalou pískovnou Bílý kůň na Hutích.

Další články
Nahoru