dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
3°C
Pražský život

Praha 1 zve na Veletrh sociálních služeb na Střeláku

Ve čtvrtek 18. června 2015 se na Střeleckém ostrově od 14 hodin koná druhý Veletrh poskytovatelů sociálních služeb Městské části Praha 1. Na akci se představí organizace působící v neziskovém sektoru. Chybět nebude ani kvalitní kulturní program, který bude přizpůsoben tématu celé akce. 

Na veletrhu se představí 30 organizací, jejichž nezisková působnost se zaměřuje například na seniory, tělesně postižené, nebo osoby ohrožené domácím násilím, a také organizace a občanská sdružení působící na poli volnočasových aktivit nebo vzdělávání.

Letos se veletrh zaměří na rodiny s dětmi. To se projeví v bohatém kulturním programu na pódiu, a v doprovodném programu na ostrově.

Těšit se tak můžete na Ondřeje Rumla či dětský sbor Bobulky, ale také na skákací hrad, malování na obličej či výtvarnou dílnu. Pomyslnou moderátorskou štafetu po Alexandru Hemalovi a Haně Heřmánkové, letos převezme Mahulena Bočanová, která má s handicapovanými lidmi osobní zkušenosti.

S činností jednotlivých organizací se budou moci návštěvníci seznámit přímo u jednotlivých stánků, kde budou působit přímo zástupci konkrétních organizací. Těšit se můžou i na občerstvení za mimořádně nízké „sousedské“ ceny, které nabídne společnost DELICATO RESTAURANTS. Například párek v rohlíku za 8 korun či Malinovka za 10 korun.

Vstup na akci je zdarma.


Další články
Nahoru