dnes
Neděle - polojasno
3°C
zítra
Pondělí - skorojasno
1°C
pozítří
Úterý - polojasno
0°C
Pražský sport

Praha 1: Využijte pro své děti nabídku sportování

Praha 1 se nemůže pochlubit velkými stadiony ani rozsáhlými sportovními komplexy či terény. Může se ale pochlubit velkou řadou sportovních nadšenců i projektů zaměřených na volnočasové aktivity a sportování dětí a mládeže. Díky lidem, kterým nevadí, když věnují svůj volný čas dětem, díky zájmu dětí i jejich rodičů a díky podpoře radnice se sportu v Praze 1 daří. Nyní startují plavecké kurzy organizované ve spolupráci MČ Praha 1 a spolku Sport4active.    

„V bazénu AXA jsme dětem a jejich rodičům nabídli ukázkovou lekci plaveckého kurzu, který se naplno rozběhne v nejbližších dnech. Pro malé sportovce z Prahy 1 bude navíc zdarma,“ vysvětlil radní Prahy 1 pro kulturu a sport Jan Krejčí.

„Velmi mile nás překvapil zájem rodičů a dětí, a tak se už všichni těšíme, až se kurzy rozběhnou naostro,“ prohlásil jeden ze zakladatelů spolku Sport4active Michal Valenta.

Plavecké kurzy pod vedením kvalifikovaných instruktorů by podle něj měly probíhat každý pátek od 14 do 15 hodin. Protože se pořadatelé snaží vyjít vstříc zájmu a místo původně plánovaných čtrnáctidenních intervalů bude plavání každý týden, jsou ještě nějaká volná místa. Přihlášky proto zasílejte na e-mail: Sport4active@gmail.com , kde získáte i další informace. Ty můžete rovněž hledat na www.sport4active.cz. 


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru