dnes
Neděle - prehanky-snih
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih-dest
1°C
Advent v Praze

Praha 1: Vánoční rybí polévka bude stát za to. Přijďte ochutnat

Na Můstku tisíc porcí a na Kampě tři sta. Tolik rybí polévky rozdá radnice Prahy 1 na Štědrý den. Desítky kaprů a kilogramů cibule a kořenové zeleniny, pravé máslo, osmažené krutony, smetana, koňak a ještě jedna speciální, a dosud tajená, přísada – to vše zpracují zkušené kuchařské osobnosti tak, aby si obyvatelé Prahy 1 i její návštěvníci pochutnali a zpestřili si tak svoji štědrodenní procházku.

„Zveme všechny sousedy i spřízněné duše z okolních obcí a osad. Udělejte si pěknou procházku a zastavte se u nás na zahřátí. Polévky, teplých nápojů, dobrých sousedů i příjemných setkání bude určitě dost,“ pozval starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, který si spolu se svými kolegyněmi a kolegy tradičně nasadí kuchařskou čepici a chopí se velké naběračky.

Štědrodenní setkání se koná v 11 hodin na Můstku a ve 13 hodin na náměstí na Kampě. 


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru