Dnes Pátek - zatazeno 1°C
Zítra Sobota - zatazeno 1°C
Pátek 9. 12. 2022
Svátek má Vratislav
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Koronavirus

Praha 1: V Nemocnici Na Františku se můžete registrovat k očkování

Do Nemocnice Na Františku je možné se registrovat k podání 3. posilující dávky proti covidu-19. Registrace přes Centrální rezervační systém je možná až po uplynutí 8 měsíců od podání 2. dávky, nikoliv dříve.

Klienti, kteří mají pro podání 3. dávky doporučení od lékaře, nemusejí čekat 8 měsíců, ale mohou se k nám ihned objednat prostřednictvím e-mailu occ@nnfp.cz s uvedením preferovaného termínu očkování a telefonního kontaktu. Očkovací centrum je otevřené od pondělí do pátku od 8 do 14 hodin.

Podle současného očkovacího schématu zůstává očkovací látka stejná u Pfizeru a Moderny, v případě dřívějšího očkování Astrou Zenecou nebo vakcínou Jansen je možné jako posilovací dávku zvolit Pfizer nebo Modernu.

Registrace na: https://registrace.mzcr.cz/
Autor: TZ, red

O novou vakcínu proti covidu-19 je ve FTN zájem

27. října 2022 v 10:44

O novou vakcínu – Comirnaty BA.4/5 proti Covidu-19 je ve FTN zájem, v minulém týdnu si pro ni přišlo do očkovacího centra přes 1032 lidí.

O druhou posilující dávku očkování proti covidu-19 je v Krči zájem

23. srpna 2022 ve 14:24

Fakultní Thomayerova nemocnice (FTN) již pátý týden očkuje proti covidu-19 takzvanou druhou posilující dávkou vakcíny (4. dávka). Je o ni zájem, uvedl mluvčí FTN Petr Sulek.

Pro vakcínu na Polikliniku Prosek už koncem srpna

14. srpna 2022 v 11:44

Poliklinika Prosek znovu otevře očkovací místo už koncem srpna. Původní předpoklad, že se tak stane až na podzim, změnil narůstající počet pacientů s onemocněním covid-19.

Další články
Nahoru