Dnes Čtvrtek - polojasno 26°C
Zítra Pátek - prehanky-dest 26°C
Čtvrtek 19. 5. 2022
Svátek má Ivo
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Koronavirus

Praha 1: V Nemocnici Na Františku se můžete registrovat k očkování

Do Nemocnice Na Františku je možné se registrovat k podání 3. posilující dávky proti covidu-19. Registrace přes Centrální rezervační systém je možná až po uplynutí 8 měsíců od podání 2. dávky, nikoliv dříve.

Klienti, kteří mají pro podání 3. dávky doporučení od lékaře, nemusejí čekat 8 měsíců, ale mohou se k nám ihned objednat prostřednictvím e-mailu occ@nnfp.cz s uvedením preferovaného termínu očkování a telefonního kontaktu. Očkovací centrum je otevřené od pondělí do pátku od 8 do 14 hodin.

Podle současného očkovacího schématu zůstává očkovací látka stejná u Pfizeru a Moderny, v případě dřívějšího očkování Astrou Zenecou nebo vakcínou Jansen je možné jako posilovací dávku zvolit Pfizer nebo Modernu.

Registrace na: https://registrace.mzcr.cz/
Autor: TZ, red

Očkovací centrum na Chodově ukončilo provoz

28. února 2022 ve 13:40

Očkovací centrum v pražské obchodním domě na Chodově po sedmi měsících ukončilo provoz. Poslední zájemce o vakcínu proti covidu-19 naočkovalo včera večer v 19 hodin, od dnešního dne je centrum uzavřeno. Informoval o tom na twitteru Institut klinické a experimentální medicíny (IKEM), který centrum...

Další články
Nahoru