Dnes Sobota - obcasny-dest 22°C
Zítra Neděle - polojasno 28°C
Sobota 25. 6. 2022
Svátek má Ivan
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Praha 1 testuje pracovníky, kteří se starají o děti členů Integrovaného záchranného systému
Foto: Praha 1

Praha 1 testuje pracovníky, kteří se starají o děti členů Integrovaného záchranného systému

V pondělí 15. března bylo zahájeno testování pedagogických i nepedagogických pracovníků v mateřských základních škol (MŠ Revoluční, ZŠ nám. Curieových a ZŠ J. Gutha-Jarkovského) v Praze 1, kteří se prezenčně starají o děti členů Integrovaného záchranného systému a dalších organizací.

Zahájení provozu testovacího centra na ZŠ nám. Curieových se zúčastnila i místostarostka Prahy 1 Eva Špačková. „Testování, které jsme zajistili, ochrání nejen naše zaměstnance, ale i děti a jejich rodiče – pracovníky Integrovaného záchranného systému. Jsem velice příjemně překvapena efektivitou a rychlostí testování,“ řekla místostarostka.

Testování proběhlo pomocí antigenních testů, jejichž výsledek je znám během několika minut, a mělo by se každý týden opakovat.
Autor: TZ, red

Očkovací centrum na Chodově ukončilo provoz

28. února 2022 ve 13:40

Očkovací centrum v pražské obchodním domě na Chodově po sedmi měsících ukončilo provoz. Poslední zájemce o vakcínu proti covidu-19 naočkovalo včera večer v 19 hodin, od dnešního dne je centrum uzavřeno. Informoval o tom na twitteru Institut klinické a experimentální medicíny (IKEM), který centrum...

Další články
Nahoru