dnes
Neděle - oblacno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih-dest
1°C
Pražský sportSeniorská Praha

Praha 1: Rozchodíme Civilky

Rozchodíme Civilky na Praze 1, akce, kterou pořádá Svaz postižených civilizačními chorobami ČR, se koná ve středu 19. dubna v parku Lannova u Nábřeží Ludvíka Svobody.

Jedná se o 3. ročník, kde proběhne prezentace chůze s holemi Nordic walking. Organizátoři vysvětlí základní principy Nordic walking, zdarma zapůjčí hůlky a budete si moci chůzi NW vyzkoušet pod vedením vyškoleného instruktora na společném pochodu parkem.

rozchodime-civilky-p1-nahled


Dvojka pro seniory: Plavání v bazénu na Vinohradech

13. prosince 2017 v 07:20

Každé úterý od 14 do 14:45 a čtvrtek od 15:45 do 16:30 probíhají lekce plavání pro seniory z Prahy 2, členy Klubu Dvojka pro seniory. Lekce trvá 45 minut a probíhá na vlastní zodpovědnost cvičence.

Radní Hodek navštívil pražské domovy pro seniory

9. prosince 2017 v 09:18

V předvánočním čase radní hl. m. Prahy pro oblast sociální Daniel Hodek navštěvuje domovy pro seniory, které má ve správě hlavní město Praha. Včera navštívil Domov pro seniory Nová slunečnice v Bohnicích a Domov pro seniory Krč. 

Dvojka pro seniory: Do Divadla na Vinohradech

3. prosince 2017 v 18:41

Senioři z Prahy 2, členové Klubu Dvojka pro seniory si v pondělí 18. prosince od 8 hodin mohou v informacích v přízemí budovy radnice vyzvednout vstupenky na dopolední divadelní představení „Škola žen“.

Další články
Nahoru