dnes
Čtvrtek - zatazeno
22°C
zítra
Pátek - zatazeno
30°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
19°C
Koronavirus

Praha 1: Roušky pro Prahu na radnici můžete přinést i odnést

Od pondělního rána opět funguje rouškové centrum na radnici Prahy 1. Až do pátku, každý den od 9 do 12 hodin sem můžete vaše roušky nosit nebo si je přijít vyzvednout.

„Chtěli bychom poděkovat Hasičům Praha 1 za preventivní dezinfikování DPS a dalších veřejných budov. Za ušití roušek děkujeme vám, kteří nám je nosíte, zaměstnankyním naší radnice, učitelce zpěvu paní Martině Bauerové Mamula, paní Tereze Noskové ze Středisko sociálních služeb Praha 1, seniorkám z klubu Haštalka, Tomáš a z dalších zařízení Střediska,“ napsala radnice na svůj facebook.

Poděkování podle první městské části patří za bezplatnou přípravu a rozvoz jídel asociaci POHO, Taiko Žluté lázně a La Casa Blů. Také firmě MASO – TUREK za zajištění nákupu uzenin a masa pro občany v důchodovém věku s donáškou do domu.

Radnice zároveň děkuje pedagogům ze ZŠ Jiřího Gutha-Jarkovského a z mateřských škol. Jejich roušky poputují například do ZŠ Vodičkova a MŠ Revoluční, které od pondělí přivítají dětské skupiny starající se o děti hasičů a záchranářů.Praha 11 poděkovala organizacím i dobrovolníkům

28. června 2020 v 10:47

Vedení Prahy 11 ocenilo organizace a dobrovolníky, kteří pomáhali v době krize spojené s koronavirem. Díky jejich pomoci městská část nejen zvládla těžké období, ale také získala kontakty pro případnou další spolupráci.

Gymnazisté vytvořili aktualizovanou mapu Vršovic v době pandemie koronaviru

21. června 2020 v 10:18

Jak přispět na provoz oblíbené kulturní instituce ajaké jsou otevírací doby jednotlivých provozoven, hřišť či zdravotnických zařízení? 

UV robot dezinfikuje a měří teplotu

20. června 2020 v 06:54

V zájmu zajištění maximálních hygienických a bezpečnostních standardů testuje Westfield Chodov využití nové technologie. Společné prostory by v budoucnu mohl pomocí UV záření čistit autonomní robot. Westfield Chodov je prvním centrem u nás, kde byl UV robot úspěšně...

Další články
Nahoru