dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - zatazeno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Pražský sport

Praha 1: Protáhněte si tělo a zároveň se naučte sebeobranu

Cvičební kurzy pod vedením zkušeného instruktora Bedřicha Rýče probíhají v Lodecké 2 vedle služebny Městské policie. Každé úterý to jsou Jiu-Jitsu pro děti i dospělé, a ve čtvrtek pak kondiční cvičení pro ženy.

Kurzy Bedřicha Rýče v sobě spojují příjemné s užitečným: protáhnete si tělo, zacvičíte si a navíc si osvojíte sebeobranu.

Každé úterý mohou na Jiu-Jitsu přijít od 17 do 18 hodin děti, dospělí od 18 do 19,30 hodin. Kondiční cvičení pro ženy probíhá ve čtvrtek od 18 do 19 hodin.

Více informací vám poskytne Bedřich Rýč, zkušený instruktor a držitel 5. danu Jiu-Jitsu, na telefonu 605958245.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru