Dnes Pátek - skorojasno 8°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 8°C
Pátek 31. 3. 2023
Svátek má Kvido
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Praha 1 podporuje podnikatele, získala ocenění
Ocenění převzal místostarosta David Bodeček (vpravo). Foto: Praha 1.

Praha 1 podporuje podnikatele, získala ocenění

Praha 1 se umístila na 3. místě srovnávacího výzkumu s názvem Město pro byznys, který vyhodnocuje analytická agentura Datank. Tento výzkum již šestnáctým rokem hodnotí podnikatelský potenciál měst a obcí v České republice.

Mezi dvaadvaceti městskými částmi byla Praha 1 oceněna bronzovou příčkou mimo jiné díky nejvyššímu počtu jak živnostníků, tak i firem v přepočtu na obyvatele. Výzkum vyzdvihl zejména přístup veřejné správy, konkrétně v kvalitě webových stránek i kvalitě elektronické komunikace.

„Těší mě získané hodnocení a rád bych poděkoval našemu živnostenskému odboru a jeho vedoucí, Tatianě Kunštátové. Skvělá práce,“ řekl k ocenění David Bodeček, místostarosta Prahy 1.


Autor: Cen

Dohoda Prahy 2 s provozovateli zavádí pravidla pro bikesharing na území městské části

Včera ve 23:04

Zástupci městské části Praha 2 a bikesharingových společností společně podepsali Dohodu o provozu bikesharingu na území Prahy 2, která zavádí jasná pravidla jeho provozování v této městské části. Svým podpisem se zástupci společností zavázali k jejich dodržování. Informovala o tom v tiskové zprávě...

Praha 6: Setkání s občany Břevnova

28. března 2023 ve 22:47

Témata, která vás zajímají, můžete probrat se zástupci radnice Prahy 6 před Galerií Kuzebauch, na rohu ulic Dvořeckého a Říčanova.

Další články
Nahoru