dnes
Pátek - jasno
4°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - zatazeno
1°C
Zpravodajství

Praha 1: Marcela Košanová hostem v Galerii 1

Pokud máte chuť strávit večer v příjemné dámské společnosti, popovídat si, něco zajímavého se u toho dozvědět a ještě si pochutnat na skvělých čajích od Markéty Puzrlové, přijďte poslední čtvrtek v dubnu na „Čaj o sedmé“ do Galerie 1 ve Štěpánské 47, od 19 hodin.

Povídat si budete s Marcelou Košanovou o Čarodějnicích, magickém rituálu, který zapálí ohně 30. dubna. Dozvíte se, jak na lásku a přičarování muže a vyrobíte amulet právě na lásku.

Marcela Košanová je čarodějka, která má na svou živnost živnostenský list. Čarodějka, která ženám radí, jak si užívat života a být šťastné. Čaj o sedné se koná 27. dubna v 19 hodin.


Odtah vozidla při havárii na vodovodní či kanalizační síti hradí PVK

Včera ve 12:11

Pražské vodovody a kanalizace musí havárii na vodovodní či kanalizační síti neprodleně odstranit. V této souvislosti mají podle zákona o vodovodech a kanalizacích možnost rozhodnout o odtahu vozidla, které brání opravě. „Vůz vždy zamíří na odstavné parkoviště, kde je bezplatně vydán majiteli....

Na střeše Kliniky chce skupina pěti aktivistů zůstat i další dny

15. ledna 2019 v 11:15

Na střeše bývalé plicní kliniky v Jeseniově ulici na pražském Žižkově nadále zůstává skupina pěti aktivistů, pro které bylo Autonomní sociální centrum Klinika domovem. Obávají se, že budova vlastněná Správou železniční dopravní cesty (SŽDC) zůstane po vyklizení prázdná, proto plánují na střeše...

Další články
Nahoru