dnes
Pátek - oblacno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
2°C
Pražská kultura

Praha 1: Informační centrum radnice ozdobila výstava

Do 11. prosince si můžete v informačním centru radnice Prahy 1 ve Vodičkově 18 prohlédnout výstavu prací členů fotografického kroužku, který pro své klienty organizuje Sdružení pro komplexní péči při dětské mozkové obrně.

Expozice originálních portrétů, snímků přírodních krás a zákoutí i jedinečně zachycených míst Prahy 1 se koná díky tradiční podpoře starosty Oldřicha Lomeckého.

„Vážíme si vaší práce a velmi rádi umožňujeme vám, abyste mohli své práce vystavovat, a návštěvníkům, aby se jimi mohli potěšit,“ řekl autorům fotografií při slavnostní vernisáži starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.

Početná účast hostů při vernisáži už třetího ročníku výstavy potěšila vedoucího fotografického kroužku Pavla Šťastného. „Je moc fajn vidět na lidech, kteří k nám do kroužku chodí, jak se jejich fotografie zlepšují,“ prohlásil.

Členové kroužku se nejen stále zlepšují, ale jsou také velmi pracovití. „Kdybychom vystavili vše, co jsme vytvořili, potřebovali bychom mnohem, mnohem větší prostory,“ prohlásil s úsměvem a hrdostí Pavel Šťastný.

 


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

24. listopadu 2017 v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru