dnes
Čtvrtek - zatazeno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Praha 1: Čaj o sedmé s dámami
Hostitelkou pravidelných dámských čajových setkání bude mluvčí jedničky Veronika Blažková (uprostřed). Foto: MČ Praha 1

Praha 1: Čaj o sedmé s dámami

Jste žena, která bydlí v Praze 1 a občas by ráda zavítala do sympatické dámské společnosti? V tom případě si v kalendáři zaškrtněte v každém z následujících měsíců poslední čtvrtek. Tehdy totiž pokaždé budete moci přijít do Galerie 1 ve Štěpánské 47 na „Čaj o sedmé“, setkat se tam s dámami z první městské části a ochutnat k tomu, jak název napovídá, výtečný čaj.

„Praha 1 pořádá řadu akcí pro děti, rodiče s dětmi nebo naopak pro seniory. Ale co ženy mezi – řekněme – pětadvaceti a pětapadesáti lety? Speciálně pro ně něco chybí, a speciálně pro ně je proto určen ´Čaj o sedmé´, setkání v Galerii 1, které bude mít pokaždé jiné téma i jiného hosta, ale nikdy na něm nebude chybět skvělý čaj z čajovny paní Markéty Puzrlové,“ vysvětlila tisková mluvčí radnice Veronika Blažková, autorka myšlenky pravidelných dámských čajových setkání se zajímavým hostem a jeho povídáním, která bude také vždy hostitelkou.

Tématem prvního setkání byla „Cesta kolem světa se šálkem čaje“ a hostem byla právě Markéta Puzrlová ze specializované prodejny čajů v domě U Nováků ve Vodičkově ulici.


Další články
Nahoru