dnes
Čtvrtek - skorojasno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - zatazeno
9°C
Pražský život

Prague Spirit Festival

Pozvání na 4. ročník Prague Spirit Festivalu přijali mistři jako Dechen Thurman, jogín z New Yorku a také bratr známé herečky Umy Thurman, indický mistr Yogacharya Venkatesha, Jessica Stickler, Rebecca Halls a další.

Festival zahájí v Paláci Lucerna 20. 3. 2014 v 18.00 hodin jarní rituál MUDr. M. Zisková a následovat bude jógová 60minutovka s Dechenem Thurmanem v pasáži Lucerna. Následuje jógová módní přehlídka Pure Lotus, zdravý jarní raut a koncert v kavárně kina Lucerna. Program čtvrtečního večera bude pro všechny příchozí zcela zdarma.

21. 3. a 22.3. se festival přesune na Novoměstskou radnici, kde se festivaloví hosté budou věnovat nejdříve profesionálním jógovým lektorům a následně i široké veřejnosti. Vyberou si nejen zkušení jogíni, ale i ti, kteří jógu nikdy nezkusili. Speciálně pro seniory jsme například připravili lekci Zdravá záda s Milanem Galatou ze Slovenska.

Kromě cvičení bude možnost si zajít na přednášky z oblasti zdravého životního stylu, meditaci nebo na sobotní koncert Petrose Haffenrichtera z Michova.


Další články
Nahoru