dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - snih
4°C
Víkendové tipy

Prague Metronome Festival 2016

Metronome je festival pro ty, kdo si chtějí užít skvělý víkend a hudební show v centru Prahy. Na čtyřech pódiích v areálu holešovického Výstaviště se během posledního červnového víkendu představí na 30 zvučných jmen zahraniční i tuzemské hudební scény.

V sobotu vystoupí na hlavním pódiu headliner festivalu legendární Iggy Pop, kapela The Kooks a elektro-popová zpěvačka Ella Eyre.

Na druhém pódiu vystoupí Richard Müller se speciální „Best of“ show, která nabídne průřez jeho celoživotní tvorbou.

Zpěvačka a herečka Barbora Poláková pak naživo předvede své debutové eponymní album, za které si odnesla cenu Anděl v kategorii Objev roku.

Druhý festivalový den ovládnou svým úplně prvním pražským vystoupením Foals, elektrofolkaři Crystal Fighters a J.A.R. představí velkolepou show s 40členným gospelovým sborem. V historické premiéře spolu vystoupí Ivan Kral s Jiřím Suchým.

Mezi dalšími vystupujícími jsou například Walk Off The Earth, Fat White Family, Ninet, Shelter Point, Ghostpoet, Ian Siegal, The Prostitutes či Please The Trees.

V sobotu 25. června se začne ve 14 hodin. Metronome festival potrvá do 26. června do 23:59. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji v sítích TicketPro a GoOut.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru