Dnes Pondělí - zatazeno 26°C
Zítra Úterý - bourky 19°C
Úterý 17. 5. 2022
Svátek má Aneta
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Pragodent 2021: Přijďte okouknout novinky z oblasti stomatologie

Pragodent 2021: Přijďte okouknout novinky z oblasti stomatologie

Jak dokazuje probíhající podzimní sezóna, po covidové pandemii jsou veletrhy vítanou možností prezentace výrobců a značek napříč obory. Společnosti z oblasti stomatologie budou mít dlouho očekávanou příležitost setkání se zákazníky na veletrhu Pragodent ve dnech 14. až 16. října 2021. V Letňanech představí novinky, trendy, produkty i technologie z oboru stomatologie. 

Jak ukazují aktuální zkušenosti z podzimních veletržních událostí, návštěvníci využívají možnosti osobních kontaktů, zkoušení produktů naživo i navazování osobních vztahů s vystavovateli, které jim veletrhy po covidové pauze opět nabízejí. Velkou spokojenost projevují i vystavovatelé. „Dokázali jsme posunout organizaci veletrhů ještě dál, přizpůsobit se proměnlivým bezpečnostně-organizačním opatřením plynoucím z rozhodnutí Vlády ČR, ochránit vystavovatele i návštěvníky, aniž by utrpěl jejich komfort, a umožnit obchodníkům, kteří ztratili možnost osobního kontaktu se zákazníky, znovu uchopit tuto dlouho očekávanou a tolik potřebnou příležitost,“ uvádí generální ředitel společnosti ABF Tomáš Kotrč.

Naše i světové značky
Blížící se veletrh Pragodent se těší zájmu návštěvníků i vystavovatelů. Na výstavní ploše 8800 čtverečních metrů se v prostorách PVA Expo Praha uskuteční již 28. ročník. Návštěvníci se seznámí s produkty, novinkami a technologickými trendy 342 značek, které jim budou prezentovat vystavovatelé ze 14 zemí. Mezi nimi nechybí ti nejvýznamnější, kteří návštěvníkům z řad zubních lékařů, techniků, dentálních hygienistek a dalších oborových pracovníků představí přelomové technologie i nejnovější produkty. Také letošní ročník se koná ve spolupráci s Komorou zubních techniků a Asociací dentálních hygienistek.

Pražské dentální dny
Kromě samotných expozic se budou moci již registrovaní profesionálové dentálních oborů zúčastnit i souběžné akce Pražské dentální dny, které v prostorách PVA Expo Praha uspořádá ve dnech 15. a 16. října partner veletrhu, Česká stomatologická komora. Akce se uskuteční v rekordní velikosti a pro mimořádný zájem odborné veřejnosti, kdy se přihlásilo více než 1900 účastníků, byly registrace ukončeny z kapacitních důvodů. Pro návštěvníky veletrhu Pragodent je připraven i doprovodný program, včetně série přednášek a workshopů za účasti předních odborníků. Více na www.pragodent.eu.


Autor: TZ, red

Albertovský den podpoří pacienty po úrazech mozku

14. května 2022 v 19:49

Chcete se pobavit, zasoutěžit si a zároveň proniknout do života lidí po poškození mozku? Zajímá vás, jak nejlépe pečovat o pacienty po úrazech mozku a cévních mozkových příhodách a jak je pomoci začlenit zpět do běžného života? Nenechte si ujít Albertovský den, který 18. května pořádají Klinika...

Zelenou polévku vaří Jan Punčochář

29. dubna 2022 v 09:37

Pokud plánujete o víkendu vyrazit na sběr jarních bylin, můžete vedle kopřiv sbírat i populární medvědí česnek. Známý šéfkuchař a také ambasador Veolie Jan Punčochář připravil recept na krémovou polévku z medvědího česneku a špenátu.

Další články
Nahoru