dnes
Sobota - polojasno
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
5°C
Práce pro mord partu: v bytě leželi dva mrtví senioři
Ilustrační foto: archiv

Práce pro mord partu: v bytě leželi dva mrtví senioři

V neděli nedlouho před půl čtvrtou odpoledne přijali policisté oznámení o nálezu dvou mrtvých těl v jednom z bytů v Brdličkově ulici ve Stodůlkách. Informace uvedené v telefonátu na tísňovou linku naznačovaly, že by starší muž a žena mohli stát obětí násilného činu.

Na místo vyrazili policisté stálé výjezdové skupiny, kriminalisté 1. oddělení krajského ředitelství i policejní lékař.

„Ten po provedeném ohledání konstatoval, že osmasedmdesátiletý muž a o pět let mladší žena zemřeli s největší pravděpodobností násilným jednáním třetí osoby,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Zda byl pár seniorů skutečně zavražděn, ukáže nařízená soudní pitva, která by měla být provedena v průběhu pondělí.

„S ohledem na názor policejního lékaře si prošetřování celé události převzali do své kompetence kriminalisté 1. oddělení krajského ředitelství, takzvané mord party,“ dodal Tomáš Hulan.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru