dnes
Středa - polojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
10°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Pražská doprava

Práce na R1 v úseku v úseku Chlumecká ulice – Štěrboholská spojka přinesou dopravní opatření

Od dnešního dne začínají na komunikaci R1 (úsek 510) stavební práce, které jsou plánovány do konce října letošního roku. Probíhat budou po etapách a budou je doprovázet dopravní opatření. Doprava bude vedena ve 2 + 2 jízdních pruzích, v nočních hodinách může být krátkodobě omezena. 

Do 11. dubna budou prováděny práce v úseku Chlumecká ulice  – Štěrboholská spojka ve směru z centra. Stavba bude zahrnovat přeložku veřejného osvětlení v místech přejezdů do krajnic, demontáž čtyř stávajících portálů, které budou nahrazeny současně osazenými provizorními velkoplošnými značkami, a zpevnění ostrůvku u odbočovacího pruhu na D11.

Dále do 30. června se bude rozšiřovat komunikace ve směru na Mladou Boleslav o 3,5 metru směrem do středního dělícího pásu. Zároveň bude bezvýkopově opravována kanalizace ve středním dělícím pásu a vybudovány budou základy portálů ve středním dělícím pásu.


Praha uspěla ve sporu s řidičem UBERu. Podle soudu se jedná o taxislužbu

8. listopadu 2017 v 18:30

Nejvyšší správní soud zrušil verdikt městského soudu v kauze řidiče využívajícího aplikaci UberPop. Řidič město žaloval kvůli tomu, že nesouhlasil s pokutou od magistrátu. Nejvyšší správní soud tak svým rozhodnutím potvrdil, že UBER má být posuzován jako klasická...

Další články
Nahoru