dnes
Středa - obcasny-dest
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pátek - snih-dest
4°C
Pražský sport

Pozvánka na lyžařské závody Ski Serie Masters do Jablonce nad Jizerou

Přestože letošní zima není příliš štědrá na sněhovou pokrývku, tak závody kategorie masters, muži a ženy od 30 ti let výše, se jedou podle plánu. Další zastávka celorepublikového seriálu Ski Serie Masters bude tento víkend, 13. a 14. února ve skiareálu Kamenec v Jablonci nad Jizerou.

Závody jsou určeny zejména pro katergorii Masters, tedy muže a ženy nad 30 let, ale v rámci Open kategorie se může zúčastnit každý lyžař nad 18 let.

Závody jsou otevřené pro všechny účastníky a pojede se obří slalom, Super a slalom. Start prvního kola obřího slalomu je v sobotu v 9:30 hodin. V neděli bude vyhlášen celkový vítěz této trojkombinace – Senior Kriterium.

Připraven je prověřený kopec, kvalitní tým a pohodová sportovní atmosféra.

Více info o těchto a dalších závodech seriálu Ski Serie Masters jsou na webu: www.ski-masters.cz.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru