dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
Pozor, vyletí ptáček. Onanista nabízel v lese peníze za pomoc při masturbaci
Ilustrační foto: freeimages

Pozor, vyletí ptáček. Onanista nabízel v lese peníze za pomoc při masturbaci

Ve čtvrtek večer přijali strážníci oznámení, že se v Malešickém lese pohybuje mladý muž, který onanuje před kolemjdoucími. Na místo bylo vysláno několik hlídek strážníků.

Ve čtvrtek večer vyjelo několik hlídek strážníků do Malešického lesa. Podle oznámení se tam měl pohybovat muž, který onanoval před kolemjdoucími.
„Po intenzivním pátrání, které znesnadňoval členitý terén, narazili strážníci na muže odpovídajícího popisu zrovna ve chvíli, kdy stál s rozepnutými kalhotami a v ruce držel přirození,“ uvedla mluvčí Městské policie Praha Irena Seifertová.

Když si chlípník všimnul uniforem, zapnul si poklopec a pokusil se z místa odejít, jak když se nic neděje. Hlídka ho však zastavila a odvedla k služebnímu autu. Tam už na ně čekala žena, které dělal chlípné návrhy.

„Nabízel mi peníze, když mu s masturbací pomůžu," řekla. Dvaatřicetiletý muž musel své chování následně vysvětlovat Policii ČR. Zda a jak byl potrestán, není známo.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru