dnes
Středa - jasno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražské krimi

Pozor na tofu. Mohlo být vyrobeno v garáži

Pražští kriminalisté z týmu Regulátor, kteří se zabývají problematikou trestné činnosti páchané v areálu tržnice v Libuši, odhalili případ nelegální výroby a distribuce tofu.

V areálu si všimli muže, který je přímo z vozidla prodával. Následně zjistili, že muž má v jednom z domů v Šeberově v garáži zřízenou výrobnu tofu, které pak distribuuje do tržnice Sapa.

Kriminalisté se proto spojili se Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí, aby provedli společný zákrok, při kterém muže chytili přímo při prodeji této potraviny. V ten samý okamžik proběhla kontrola i v prostorách, kde se tofu vyrábělo. Přitom bylo zjištěno, že výroba probíhá v naprosto nevyhovujících hygienických podmínkách.

Celý případ si do své kompetence převzali pracovníci Státní zemědělské a potravinářské inspekce. Kriminalisté budou zjišťovat, zda nebyla naplněna skutková podstata některého z trestného činu.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru