dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - oblacno
6°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C
Pozor na něj, tento fantom z Jarova bere vše, co mu přijde pod ruku
Policie pátrá po tomto mladém muži. Foto: Policie ČR

Pozor na něj, tento fantom z Jarova bere vše, co mu přijde pod ruku

Policisté z místního oddělení Jarov pátrají po muži, kterého podezřívají z několika krádeží. Muž v rozmezí od 20. srpna do 6. října navštívil čtyři domy v ulicích Habrová, Kuřimská, Na Rovnosti a na Basilejském náměstí, kam se buď vloupal, nebo ho do domů vpustili sami nájemníci. Ve všech případech toho samého mladíka zachytily bezpečnostní kamery, jak se pohybuje po domech nebo dvorech a následně si odnáší věci, které mu nepatří.

V jednom případě se vloupal do sklepní kóje, ze které si odnesl jízdní kolo značky Scott za 20 tisíc korun. V dalším případě, si z chodby domu odnesl dětské kolo značky Specialized v hodnotě 4 500 korun.

Jindy zase nepohrdl oblečením a ze sušáku na dvoře si odnesl dvě mikiny v hodnotě 2 tisíce korun. V posledním případě odcizil kameru z výtahu v Habrové ulici v té samé ceně.

„Po tomto muži nyní pátráme a to pro podezření ze spáchání trestných činů krádeže, za což v případě dopadení a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta. V případě, že ho na záběrech poznáváte, ozvěte se prosím na linku 158,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru