dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
3°C
Pražské krimi

Pozor, až půjdete příště do sklepa. Aktuální případ z Prahy 3 ukazuje, na co můžete narazit

Strážníci z Prahy 3 vyjeli v neděli ráno do ulice Viklefova prověřit informaci o osobě ve sklepě. Na místě čekal na strážníky oznamovatel, který hlídce upřesnil informace.

Hlídce sdělil, že ve sklepě je neznámý muž a opilá žena, která má kolem pasu na vodítku přivázaného psa. Zvíře se po chvilce podařilo od ženy oddělit a zajistit ho vodítkem. Jeho „panička“ nereagovala na podněty a nebylo možné ji probudit.

Přivolaní záchranáři ji uvedli do stabilizované polohy a odvezli do nemocnice. Pro psa si přijeli pracovníci trojského útulku.

Další nedělní případ, kdy pes bránil svého opilého majitele, se stal v Praze 5. V Holečkově ulici ležel ráno muž, kterého hlídal kříženec ovčáka.

Ve chvíli, kdy se strážníci chtěli přesvědčit, zda je muž v pořádku, agresivní pes bránil svého pána a nedovolil se hlídce přiblížit. Protože muž nereagoval na hlasové dotazy a přerývavě dýchal, byla přivolána odchytová služba a záchranka. Zjistilo se, že spáč je opilý. Skončil v nemocnici, pes v útulku.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru