Dnes Sobota - obcasny-dest 6°C
Zítra Neděle - polojasno 6°C
Sobota 29. 1. 2022
Svátek má Zdislava
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Poznejte nové bydlení v Praze, kterému brzy můžete říkat domov
ByznysPražský životKomerční sdělení
Projekt Malý háj. Foto(3x): FINEP

Poznejte nové bydlení v Praze, kterému brzy můžete říkat domov

Kvality novostaveb, krásné okolí plné stromů a travnatých ploch, sportovní vyžití i skvělá dostupnost MHD – takové radosti přinese život ve vznikajících moderních bytech v Praze. Seznamte se s novým bydlením, které bude chtít každý.

Byty Malý háj: snové bydlení na kraji velkoměsta

Zabydlete se ve čtvrti, která dříve náležela pražskému arcibiskupství. Svůj domov v Malém Háji najdou jednotlivci, páry i rodiny s dětmi, zkrátka všichni, kteří hledají klidné bydlení v blízkosti velkoměsta. Proto lokalita mezi Štěrboholy a Dolními Měcholupy patří mezi části s největším rozmachemdeveloperských projektů v Praze.

Aby taky ne, čtvrť se pyšní bezproblémovou dostupností pražský okruh, MHD i nedalekou stanici metra. Připravuje se také rozšíření tramvajové trati, které potěší všechny obyvatele využívající městskou hromadnou dopravu. Cesta do obchodu s potravinami vám zabere pouhé čtyři minuty, na výprodeje oblečení do přilehlé outletové Fashion Areny pak autem dojedete za devět minut.

finep-2

Potěšíme i všechny milovníky sportu a přírody. Nové bytové domy Malý háj budou stát nedaleko sportovního areálu Hamr. Protáhnout své tělo můžete i v nedalekých parcích Hrušov a Říčanka. S dětmi potom vyrazte prozkoumat okolí rybníka Slatina.

Krásnou architekturu rezidence Malý háj doplní nová relaxační zóna s moderním dětským hřištěm. Dospělí si užijí chvíle klidu a pohody na vlastní terase nebo lodžii. Bydlení v Malém háji nabízí všechno, co k životu potřebujete.

Bydlení budoucnosti? To je Nový Opatov

Už příští rok začne pražský Opatov psát nový příběh. Aktuální zanedbaný brownfield nahradí velkorysý developerský projekt s rozlehlým náměstím, parkem, osmi administrativními budovami a bytovými domy s 414 byty. Ty si pronajmete, nebo zakoupíte do osobního i družstevního vlastnictví.

Těšit se mohou nejen dospělí, kterým nový projekt nabídne rozmanitý veřejný prostorkavárnami a restauracemi, ale i děti, jež se vyřádí v parku,letním kině a v zimě na kluzišti. Že už to teď zní jako sen? V seznamu výhod Nového Opatova stále nejsme na konci.

finep-1

Při parných letních dnech se osvěžíte u přírodních vodních ploch s desítkami rostlin a stromů, vodopádu nebo u rybníčka. Oázu klidu doplní zelená plocha velká jako pražské Karlovo náměstí. Projektanti zeleň využijí i na plochých střechách budov, které podpoří přirozenou biodiverzitu okolí.

Nově vznikající administrativní budovy vyřeší nedostatek pracovního prostoru v lokalitě Opatova. Kancelářské zázemí nabídne i coworkingové prostory, perfektně dostupné pro všechny Pražany díky blízkosti MHD a stanice metra.

Pokud se nových bytů v Praze nemůžete nabažit a jeden z nich potřebujete hned, poohlédněte se i po dalšíchdeveloperských projektech společnosti Finep. Vybírat můžete z moderních rezidenčních projektů jako je Britská čtvrť, Pergamenka, Nová Elektra nebo Kaskády Barrandov.

Autorkou článku je Veronika Jínová


Sociální pedagogové na školách se možná ještě letos dočkají ukotvení v zákoně

Včera ve 12:13

Není to školní psycholog ani sociální pracovník a už vůbec ne „doučovací“ služba. Sociální pedagog je výjimečná postava rozkročená mezi školou, dítětem a rodinou, která potřebuje speciální přístup a pomoc. V praxi se už mnohokrát osvědčil.

Portál Pražana se rozšiřuje o agendu poplatků za psy

27. ledna 2022 ve 21:49

Praha rozšiřuje Portál Pražana o další funkcionalitu, tentokrát se jedná o agendu místního poplatku ze psů. V současnosti je v provozu pilotní fáze projektu v Praze 3, další městské části budou brzy následovat. Magistrát to uvedl v tiskové zprávě.

Zvyšujeme počet košů na psí výkaly, uvedla Praha 5. Aktuálně je v ulicích 238 nádob

27. ledna 2022 ve 21:40

Na psí exkrementy je aktuálně na území Prahy 5 rozmístěno 238 košů. Jejich počet se postupně zvyšuje, uvedla městská část v tiskové zprávě. Na nejvíce exponovaných místech, jako je Smíchov, sídliště Barrandov a část Radlic navíc probíhá pravidelný úklid...

Nejlepší logo mají studenti z Prahy 5

27. ledna 2022 v 10:39

Studenti středních škol, kteří díky programu JA Studentská firma reálně podnikají, se v lednu utkali v soutěži JA Top Logo o nejlepší vizuální identitu studentské firmy. Nejprve proběhlo první kolo soutěže na regionální úrovni. Následně se krajští vítězové utkali v národním finále. Absolutní...

Komentovaná procházka: Žižkovské osobnosti 19. a 20. století

27. ledna 2022 v 08:38

Olšanskými hřbitovy provede Šárka Těšíková.

Radotín očima geologa

26. ledna 2022 v 16:32

Geologická vycházka se Štěpánem Rakem se bude konat v sobotu 29. ledna. Sraz je v 10 hodin před budovou vlakového nádraží v Radotíně.

Vyšehradským hřbitovem za uměleckými díly

26. ledna 2022 v 08:33

Komentovaná procházka se koná ve čtvrtek 27. ledna v 10:30 hodin.

Praha 4: Anketa k revitalizaci dětských hřišť Ohradní a Podolská

26. ledna 2022 v 06:59

Praha 4 plánuje letos revitalizovat dětská hřiště Ohradní a Podolská. Aby podoba a náplň hřišť co nejvíce vyhovovala dětským potřebám, připravila radnice krátkou anketu.

Praha 2 zve na Putování za Josefem Ladou

26. ledna 2022 v 06:07

Praha 2 připravila další venkovní hru. Tentokrát můžete putovat za Josefem Ladou. V rodných Hrusicích má Lada svůj památník a muzeum, ale většinu života strávil v okolí Karlova náměstí a v Podskalí. Trasa hry Putování za Josefem Ladou vede právě místy, kde Lada od roku 1901 až do své smrti bydlel...

Další články
Nahoru