Dnes Pátek - jasno 22°C
Zítra Sobota - zatazeno 26°C
Pátek 6. 8. 2021
Svátek má Oldřiška
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Poznejte nové bydlení v Praze, kterému brzy můžete říkat domov
ByznysPražský životKomerční sdělení
Projekt Malý háj. Foto(3x): FINEP

Poznejte nové bydlení v Praze, kterému brzy můžete říkat domov

Kvality novostaveb, krásné okolí plné stromů a travnatých ploch, sportovní vyžití i skvělá dostupnost MHD – takové radosti přinese život ve vznikajících moderních bytech v Praze. Seznamte se s novým bydlením, které bude chtít každý.

Byty Malý háj: snové bydlení na kraji velkoměsta

Zabydlete se ve čtvrti, která dříve náležela pražskému arcibiskupství. Svůj domov v Malém Háji najdou jednotlivci, páry i rodiny s dětmi, zkrátka všichni, kteří hledají klidné bydlení v blízkosti velkoměsta. Proto lokalita mezi Štěrboholy a Dolními Měcholupy patří mezi části s největším rozmachemdeveloperských projektů v Praze.

Aby taky ne, čtvrť se pyšní bezproblémovou dostupností pražský okruh, MHD i nedalekou stanici metra. Připravuje se také rozšíření tramvajové trati, které potěší všechny obyvatele využívající městskou hromadnou dopravu. Cesta do obchodu s potravinami vám zabere pouhé čtyři minuty, na výprodeje oblečení do přilehlé outletové Fashion Areny pak autem dojedete za devět minut.

finep-2

Potěšíme i všechny milovníky sportu a přírody. Nové bytové domy Malý háj budou stát nedaleko sportovního areálu Hamr. Protáhnout své tělo můžete i v nedalekých parcích Hrušov a Říčanka. S dětmi potom vyrazte prozkoumat okolí rybníka Slatina.

Krásnou architekturu rezidence Malý háj doplní nová relaxační zóna s moderním dětským hřištěm. Dospělí si užijí chvíle klidu a pohody na vlastní terase nebo lodžii. Bydlení v Malém háji nabízí všechno, co k životu potřebujete.

Bydlení budoucnosti? To je Nový Opatov

Už příští rok začne pražský Opatov psát nový příběh. Aktuální zanedbaný brownfield nahradí velkorysý developerský projekt s rozlehlým náměstím, parkem, osmi administrativními budovami a bytovými domy s 414 byty. Ty si pronajmete, nebo zakoupíte do osobního i družstevního vlastnictví.

Těšit se mohou nejen dospělí, kterým nový projekt nabídne rozmanitý veřejný prostorkavárnami a restauracemi, ale i děti, jež se vyřádí v parku,letním kině a v zimě na kluzišti. Že už to teď zní jako sen? V seznamu výhod Nového Opatova stále nejsme na konci.

finep-1

Při parných letních dnech se osvěžíte u přírodních vodních ploch s desítkami rostlin a stromů, vodopádu nebo u rybníčka. Oázu klidu doplní zelená plocha velká jako pražské Karlovo náměstí. Projektanti zeleň využijí i na plochých střechách budov, které podpoří přirozenou biodiverzitu okolí.

Nově vznikající administrativní budovy vyřeší nedostatek pracovního prostoru v lokalitě Opatova. Kancelářské zázemí nabídne i coworkingové prostory, perfektně dostupné pro všechny Pražany díky blízkosti MHD a stanice metra.

Pokud se nových bytů v Praze nemůžete nabažit a jeden z nich potřebujete hned, poohlédněte se i po dalšíchdeveloperských projektech společnosti Finep. Vybírat můžete z moderních rezidenčních projektů jako je Britská čtvrť, Pergamenka, Nová Elektra nebo Kaskády Barrandov.

Autorkou článku je Veronika Jínová


Psí den v Centrálním parku Lužiny

Včera ve 23:39

První zářijovou sobotu, 4. září se od 11 do 18 hodin v Centrálním parku Lužiny koná již 5. ročník Psího dne s Prahou 13. 

Druhý srpnový týden nepoteče voda v těchto ulicích

Včera v 09:00

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Transformace za tři miliardy. Chceme udávat směr, říká šéf Veolie Reda Rahma

Včera v 07:31

Veolia, přední dodavatel služeb v oblasti vodohospodářství, energetiky a nakládání s odpady má za sebou náročný rok. Složitá restrukturalizace nesouvisí jen s koronavirovou pandemií, ale i s celkovými změnami v odvětví, které se v posledních letech...

Začal festival Prague Pride

3. srpna 2021 v 08:59

Slavnostním vyvěšením duhové vlajky na budově Nové radnice Magistrátu byl zahájen týden festivalu Prague Pride.

Praha 2 zajistila svým občanům během pandemie i psychologickou pomoc, využily ji stovky zájemců

30. července 2021 ve 13:48

Obyvatelé druhé městské části si mohli během pandemie promluvit s farářem nebo psychoterapeutkou. Tuto možnost jim zprostředkovala radnice Prahy 2. Nabízenou pomoc využily stovky zájemců.

Průvodce Pražských služeb tříděním odpadu na cestách i na chalupě. I v létě se dá třídit chytře

30. července 2021 v 07:54

Rozmach domácí turistiky a renesance chalupaření se negativně projevila na tuzemské přírodě. Tu postihla záplava nebývalého množství odpadků, jednorázových obalů a plastů. Následující průvodce Pražských služeb vám poradí, jak nakládat s odpady z pikniků, výletů nebo domácích grilovaček. Ve většině...

Každý může být umělcem. Startuje první ročník soutěže pro umělce s mentálním postižením

30. července 2021 v 06:41

Celopražskou soutěž pro nadané umělce s mentálním postižením vyhlašuje Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická, který má bohaté zkušenosti s pořádáním výstav výtvarných děl svých klientů. Cílem soutěže je veřejně prezentovat a ocenit nejlepší díla lidí s mentálním...

SVS nařídila stáhnout z trhu uzený bok od polského výrobce

29. července 2021 ve 12:42

Státní veterinární správa (SVS) nařídila na základě obdrženého varování Systémem rychlého varování (RASFF) stáhnout z trhu uzený bok bez kosti od polského výrobce Animex Foods kvůli obsahu pesticidu etylenoxidu. 

Další články
Nahoru