dnes
Středa - zatazeno
9°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
10°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Advent v Praze

Poznejte České tradice. U vystřelenýho oka

V sobotu 13. prosince od 13.30 hodin se může každý zúčastnit Adventní stezky, která poutavou formou představí české národní zvyky a tradice.

Ukázky vánočních zvyků čekají na účastníky Adventní stezky, která bude hledat na osmi stanovištích odpovědi na otázky, co se dělá na Sv. Štěpána, proč bychom si měli dát pozor na Sv. Lucii, co přináší Sv. Mikuláš, odkdy je v Čechách vánoční stromeček, co znamená „Buď sladký jako med“ a kde můžeme potkat Barborku.

Akce, kterou pořádá odbor kultury ÚMČ Praha 3, začíná v hospodě U vystřelenýho oka od 13.30 hodin a končí koncertem Karel Gott Revival.

U vystřelenýho oka, U Božích bojovníků 3, Praha 3 – Žižkov.


U stánků se budou rozdávat zbytky ze štědrovečerních stolů

19. prosince 2016 v 10:21

Platforma Studentské hnutí za solidaritu a kolektiv Studenti Pomáhají společně organizují akci Vánoce společně, která se uskuteční 25. prosince od 13 do 19 hodin v Praze na náměstí Jiřího z Poděbrad, Strossmayerově náměstí a ve Vrchlického sadech.

Tamchynová: Sedm věcí, které bychom neměli o Vánocích rozhodně dělat

18. prosince 2016 v 08:24

Vánoce jsou sice svátky klidu a míru, nicméně, jak všichni víme, jsou prošpikovány honičkou a stresem. Chceme mít vše navoněné, nazdobené, čisté, dárky pěkně zabalené atd. se vším si dávám dost práce a je jedno, jak dlouho se na svátky připravujeme. Stejně se každoročně přistihneme při tom, že...

Další články
Nahoru