dnes
Neděle - prehanky-snih
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih-dest
1°C
Pražský život

Oslavte Mezinárodní den jógy, v centru Prahy můžete pozdravit Slunce

Evropská federace jógy ve spolupráci s Českou federací jógy a městskou částí Praha 1 letos již podruhé pořádá velké evropské představení Jógové dny dobrých skutků při příležitosti oslav Mezinárodního dne jógy.

Slavnostní zahájení proběhne v neděli 21. června 18 hodin před OC Palladium. Na představení se shromáždí velký počet účastníků, instruktorů jógy a praktikujících jógu z Evropy, občanů a návštěvníků Prahy. Při představení všichni společně předvedou jógový seriál Pozdrav slunci, do kterého se mohou zapojit všichni příchozí. Program bude pokračovat vystoupením profesionálních skupin, které podporují umělecký styl Art jógy Similiris.

Celou akci slavnostně zahájí starosta Městské části Praha Oldřich Lomecký s  Charge d´Affaires Indické republiky v ČR Dr. Venkatachalamem.

Od 20 hodin je pro zájemce připraveno vystoupení Kirtanové skupiny Samadhi, které se bude konat v budově bývalého kláštera u kostela svatého Michala v Melantrichově ulici (vstup z průchodu do Michalské). Vstup na koncert je zdarma a otevřený všem milovníkům kulturní rozmanitosti.

Velké evropské představení Jógové dny dobrých skutků si klade za cíl podporovat lidské hodnoty a zdravý životní styl prostřednictvím praktikování jógy.

Letošní akce je již třetí v řadě, kdy je evropské představení pořádáno. Letos se zapojí Vídeň, Bělehrad, Novi Sad a po druhé právě Praha. Cílem je, aby se každý rok přidala další evropská města a jejich občané.

Záštitu této akci poskytla Městská část Praha 1, která je zároveň i spolupořadatelem akce, Ministerstvo zdravotnictví ČR a Velvyslanectví Indické republiky v ČR.

Pokud si chcete zacvičit, registrujte se na níže uvedené adrese do 20. června do půlnoci http://yoga-federation.eu/the-great-european-yoga-performance-2015/ Účast na akci je zdarma.

international-day-of-yoga-a4-2015-nahled

 


Další články
Nahoru