dnes
Neděle - zatazeno
20°C
zítra
Pondělí - polojasno
24°C
pozítří
Úterý - jasno
25°C
Požár vozidla v garáži za půl milionu korun
Foto: HZS Praha / Jan Kostík

Požár vozidla v garáži za půl milionu korun

Dnes v 8:09 hodin zasahovaly dvě jednotky pražských hasičů v ulici Velké Kunratické v Praze 4 u požáru osobního auta v garáži pod obytným domem.

Vozidlo hořelo v kryté garáži, plameny poškodily ještě vedle stojící automobil. Hasiči na likvidaci nasadili tlakovou vodu a zasahovali v dýchací technice.

V 8:31 byl požár lokalizován a následovalo odvětrávání prostoru celého objektu pomocí přetlakové ventilace. Hasičský vyšetřovatel odhadl škodu na 500 000 korun, příčina se vyšetřuje. 


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru