dnes
Úterý - oblacno
29°C
zítra
Středa - jasno
35°C
pozítří
Čtvrtek - jasno
26°C
Požár ve světlíku v ubytovně nezpůsobil žádnou škodu
Foto: HZS hl. m. Prahy / Milan Pacík

Požár ve světlíku v ubytovně nezpůsobil žádnou škodu

K ohlášenému požáru v ubytovně v ulici U svobodárny v Praze 7 vyslalo Krajské operační a informační středisko tři jednotky hasičů z holešovické, centrální a satalické stanice. V ubytovně bylo v době požáru asi 500 osob. Případ se stal dnes v 6:40.

Jednalo o menší požár odpadu ve výtahové šachtě, který byl ihned uhašen vodou z místního zdroje. Slabě zakouřené prostory v suterénu budovy hasiči odvětrali. Nikdo nemusel být evakuován a nedošlo ke zranění osob. Příčina požáru se vyšetřuje.


Posezení na lavičce vyústilo v potyčku, zasáhli strážníci

Včera ve 14:35

Přátelské večerní posezení na lavičce se zvrtlo. Zatímco se dva muži postrkávali ve stoje a zápasili i na zemi, ostatní tomu přihlíželi. Vše ukončili až strážníci, kteří jednoho z mužů museli zpacifikovat a nasadit mu pouta.

Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Další články
Nahoru