dnes
Pondělí - jasno
27°C
zítra
Úterý - jasno
31°C
pozítří
Středa - jasno
35°C
Požár v rodinném domě způsobila neopatrnost při vaření
Příčinou požáru byla nedbalost při přípravě potravin. Foto: HZS Praha / Jan Kostík

Požár v rodinném domě způsobila neopatrnost při vaření

Dnes v 10:08 hod vyjeli hasiči ze Satalic a Holešovic k požáru v rodinném domě v Mikulovické ulici ve Vinoři. Po příjezdu na místo bylo požárem zasažené patro rodinného domu.

Půl hodiny po příjezdu hasičů byl požár lokalizován. V odpoledních hodinách hasiči ze Satalic provedli dohlídku požářiště pomocí termokamery s negativním výsledkem. Vyšetřovatel příčin požáru odhadl škodu na 250 tisíc korun a příčinou byla nedbalost při přípravě potravin.


Posezení na lavičce vyústilo v potyčku, zasáhli strážníci

Dnes ve 14:35

Přátelské večerní posezení na lavičce se zvrtlo. Zatímco se dva muži postrkávali ve stoje a zápasili i na zemi, ostatní tomu přihlíželi. Vše ukončili až strážníci, kteří jednoho z mužů museli zpacifikovat a nasadit mu pouta.

Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Další články
Nahoru