Dnes Pátek - snih -1°C
Zítra Sobota - snih -1°C
Pátek 1. 12. 2023
Svátek má Iva
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Požár v garážích u magistrály poškodil osm aut
Výjezd hasičů. Ilustrační foto: HZS Praha

Požár v garážích u magistrály poškodil osm aut

Pád desítek po dnešní půlnoci byl ohlášen hustý černý dým z garáží na Wilsonově ulici. Jednalo se o požár, který poškodil několik aut. Informovala o tom mluvčí pražských hasičů Kateřina Suchánská.  

Devětatřicet minut po půlnoci byl na operační středisko hasičů ohlášen hustý černý dým z garáží na Wilsonově ulici.

Na místo byly postupně vyslány jednotky ve II. stupni požárního poplachu a požár automobilů v podzemních prostorách hasiči uhasili pomocí dvou vodních proudů v dýchací technice a zkontrolovali prostory přilehlého autoservisu.

„Plamenným hořením bylo poškozeno minimálně sedm vozidel a další poničilo sálavé teplo,“ uvedla Suchánská.

Škoda byla vyčíslena na dva miliony korun. „Její navýšení a příčina požáru budou předmětem dnešního došetření,“ dodala mluvčí.


Autor: puc

Praha 4 získá 15,7 milionu korun za umisťování uprchlíků do škol

Včera ve 20:49

Praha 4 získá 15,7 milionu korun z projektu UNICEF – pomoc uprchlíkům pro školy za umisťování dětí z uprchlických rodin. Městská část o tom informovala na svém webu.  

Praha 1 dokončila rekonstrukci opěrné zdi na Kampě i Odkolkovské zahrady

Včera v 17:56

Praha 1 dokončila obnovu historické opěrné zdi v Odkolkovské zahradě, která je nedílnou součástí parku Kampa. Tato revitalizace je součástí širší snahy o zachování a zkrášlení kulturního dědictví města a jeho zelených prostor. Informovala o tom mluvčí městské časti Karolína...

Rada mladších zavítala do osmi regionů, nejzajímavější prezentace představí studenti v Praze

Včera v 11:18

V pondělí 4. prosince se v Praze uzavře 10. ročník meziškolní konference Rada mladších, která se letos poprvé vydala za středoškolskými studenty do krajských měst v Čechách i na Moravě.  Cílem projektu bylo dát prostor mladým lidem vyjádřit postoje k tématům jako jsou jinakost a LGBT,...

Schola Pragensis pomáhá s výběrem střední školy i po skončení veletrhu

Včera v 07:28

Minulý týden se v Praze od čtvrtka do soboty uskutečnil největší veletrh středních a vyšších odborných škol Schola Pragensis. Veletrh již 28 let pomáhá tisícům středoškoláků z Prahy a okolí s výběrem správné střední školy. 

Praha podpoří Dětské centrum Paprsek, zvýší příspěvek pro budoucí pěstouny

29. listopadu 2023 ve 13:04

Hlavní město navýší příspěvek pro Dětské centrum Paprsek. Centrum získá pro budoucí pěstounské rodiče celkovou částku 248 400 korun. Příspěvek má sloužit pěstounským párům, které se připravují na přijetí dítěte do rodiny. Navýšení příspěvku v pondělí schválili pražští...

Další články
Nahoru