Dnes Sobota - zatazeno 19°C
Zítra Neděle - oblacno 16°C
Sobota 13. 7. 2024
Svátek má Markéta
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Požár střešní izolace na administrativní budově

V pondělí 7. února od 18:29 hodin zasahovali hasiči v Budějovické ulici v Praze 4. Ve výškové administrativní budově byl ohlášen požár.

Průzkumem na místě bylo zjištěno, že se jedná o požár střešní izolace ve druhém nadzemní podlaží budovy, na střeše přístavku. Hasiči nasadili jeden vodní proud vnitřkem budovy, druhý pak přes výškovou techniku.

Požár na ploše 2×2 metry se podařilo rychle eliminovat tak, aby se dál nešířil. Hasiči museli část střechy resp. stropu rozebrat, aby se dostali ke skrytým ohniskům požáru.  

Příčina a rozsah škod jsou předmětem dalšího šetření. 


Autor: Alo

Honička s motorkářem skončila v tunelu Mrázovka nehodou

17. června 2024 ve 23:24

Nehodou šestadvacetiletého cizince na motorce v pondělí skončilo jeho pronásledování v hlavním městě, kde ujížděl před policií. V tunelu Mrázovka, který je součástí Městského okruhu, narazil do jednoho ze služebních aut. Nezranil se, poškodil však vozidlo. Lustrací se ukázalo, že neměl platné...

Na Andělu byl na lavičce pobodaný muž

17. června 2024 ve 23:12

V sousedství tramvajové zastávky Anděl v Nádražní ulici byl v pondělí po šestnácté hodině záchranáři ošetřován pobodaný muž, kterého v hádce zranil jiný muž, který se s ním pohádal. Zranění nebylo vážné. Podezřelý z útoku byl během pár minut zadržen. Frekventovaná lokalita na Andělu má už dlouho...

Další články
Nahoru