dnes
Středa - jasno
28°C
zítra
Čtvrtek - bourky
26°C
pozítří
Pátek - oblacno
23°C
Pražské krimi

Požár půdy v Praze 8

Dnes od 16:05 hodin zasahovaly jednotky hasičů u ohlášeného kouře ze střechy domu v Křižíkově ulici v Praze 8.

Hasiči na místě zjistili, že hoří dřevěné podbití půdního vybydleného bytu. Na likvidaci požáru byl jeden proud vody veden vnitřkem budovy, druhý po žebříku do nejvyššího patra budovy.

Hořelo na ploše 2×2 metry, plameny zasáhly i část krovu, který hasiči museli odříznout, aby se dostali k ohnisku požáru. Při průzkumu byla použita termokamera a výšková technika.

V 16:22 hodin byl požár pod kontrolou, během zásahu hasiči předali do péče záchranářů jednu zraněnou osobu. Přesný rozsah škod a příčina požáru je předmětem dalšího šetření.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru